Як розкроїти блузку. блузки класичного стилю.

Фасони блузок дуже різноманітні. При виборі моделі блузки потрібно враховувати її призначення і фактуру тканини. Нижче вам пропонується методика розкрою та пошиття блузки класичного стилю у вигляді чоловічої сорочки. За цією методикою легко пошиє блузку , навіть якщо в швейному справі ви - новачок і дилетант.
Інструкція
1
Зняти необхідні мірки: довжина до талії, обхват зап'ястя, окружність шиї, грудей і талії, довжина виробу, рукава, обхват стегон, ширина спинки. Врахуйте, що всі горизонтальні мірки записуються в половинному розмірі.
2
Перш ніж кроїти, треба зробити креслення по знятим мірками на папері.
3
Після того, як ви зробили викрійку на основі креслення, викроюйте блузку з тканини, враховуючи напрям часткової нитки і не забуваючи додавати на припуски на шви.
4
Після розкрою деталі наметивайте. Виметивается виточки по спинці, по лінії талії і по лінії плеча. Відступайте від вирізу паростка 5 см, під прямим кутом вниз відкладайте 8-10 см і забирайте в витачку різницю плеча з поличкою 2 -1.5 см.
5
Витачки заутюжьте в сторону середини спинки. Також заметують виточки по переду. Нагрудна витачками заметують від вузького краю до широкого.
6
Поєднуючи плечові зрізи лицьовими сторонами всередину, Наживляємо виріб з боку спинки. При цьому, якщо не зроблені виточки, то плече спинки потрібно пріпосадіть на 1.5 см. Посадку починайте робити від горловини і не доходять до пройми 3 см. Найбільшу посадку виконайте по середині цієї ділянки. Плечові зрізи сточують з боку переду.
7
У виробах з легко розтяжних тканин при сточуванні плечових зрізів з боку переду прокладайте кромку або тасьму, щоб плечовий шов не розтягувався.
Зверніть увагу
Якщо плечові і бокові шви повинні бути разутюжіть, то їх зрізи обробляються після першої примірки, а заутюженнимі шви - після сточування бічних швів.
Корисна порада
Зазвичай легко зробити викрійку тим людям, які закінчували якісь курси крою та шиття. Якщо у вас немає спеціальних знань з швейної справи, то вам рекомендовано взяти журнал, в якому є модні блузки. І використовувати вже готові розроблені викрійки до них. Слідуючи інструкціям в журналі, розкроїти і пошити вподобану вам блузку.