Як розкрутити агентство нерухомості.

Ринок вже перенасичений фірмами, які надають послуги з купівлі-продажу і здавання під найм об'єктів нерухомості . Як же в умовах жорстокої конкуренції спробувати розкрутитися молодому агентству?
Інструкція
1
Визначтеся раз назавжди з напрямком діяльності вашого агентства. Спробуйте спеціалізуватися тільки на оренді або тільки купівлю-продаж житла або виберіть роботу з нежитловим фондом. У кожного напряму своя специфіка і методи «розкрутки».
2
Проведіть дослідження, спрямовані на виявлення сильних і слабких сторін ваших конкурентів. Це можна зробити, наприклад, методом анкетування населення. При наявності часу і засобів, виступите в ролі клієнтів найбільш успішних, з вашої точки зору, фірм. Складіть незалежний ТОП-10 для внутрішнього використання, щоб якомога рідше перетинатися з конкуруючими агентствами, але прийміть на озброєння їхні методи. Сформуйте свою базу даних з урахуванням усіх нюансів роботи з нерухомістю у вашому регіоні.
3
Якщо ви займаєтеся орендою житла, то врахуйте, що цей напрямок в чому носить сезонний характер і пов'язане зі специфікою вашого регіону (студенти, наймані робітники, відряджені, відпочиваючі). Тому, наприклад, для студентів можна випустити листівки із найпоширенішими фізичними і математичними формулами або домовитися зі службою доставки піци і адміністрацією модних клубів про розміщення форм замовлень і новин на ваших листівках. Для робітників, які приїхали трудитися за наймом, розмістіть поряд з інформацією про свої послуги, відомості про кадрові агентства і т.п. Поширювати такі листівки краще на вокзалах і автостанціях, а також в таксі, уклавши договір і з диспетчерськими службами.
4
Якщо ви займаєтеся купівлею-продажем житла, то розміщуйте рекламу в газетах, в ліфтах, на дошках оголошень в спальних районах, на зупинках. Крім того, якщо дозволяють кошти, замовте рекламному агентству розміщення реклами на центральних вулицях міста (банери, розтяжки і пр.).
5
Розробіть фірмовий стиль для своїх співробітників (аж до одягу). Замовте в рекламному агентстві візитки та буклети для того щоб співробітники, вирушаючи на зустріч з одним клієнтом, вже могли готувати базу для наступних угод («метод« сарафанного радіо »ще ніхто не відміняв»).
6
Запропонуйте для всіх власників та клієнтів найвигідніші умови (наприклад, зниження відсоткової ставки за послуги). Організуйте і додаткові заходи: прибирання приміщень після попередніх мешканців, супровід та доставка меблів з квартири в квартиру. Іншими словами, все те, що часом може спантеличити вашого потенційного клієнта і часто служить основною перешкодою для прийняття остаточного рішення про купівлю-продаж або оренду.
7
Якщо ви збираєтеся працювати з нежитловим фондом, заручитеся підтримкою міської адміністрації та укладіть договори з провідними офісними центрами. Звичайно, робота з такими об'єктами по плечу тільки досвідченим ріелторам, але якщо ви себе зараховуєте до таких, то можливо, вам на перших порах доведеться співпрацювати з конкурентами, виконувати за них дрібні замовлення, поки не сформується база даних, і вас не впізнають на ринку . Цей шлях найскладніший, але і самий прибутковий.
8
Обов'язково створіть свій сайт в інтернеті. Особливу увагу приділіть розділу новин та щоденною стрічку. Уявіть на сайті всю необхідну інформацію про себе, фотокаталог наявних у продажу (чи які шукають орендаря) об'єктів та відгуки вдячних клієнтів.