Як встановлювати навісні стелі.

Установка навісного стелі дозволяє не тільки приховати будівельні дефекти, але і створити унікальний, властивий тільки даному приміщенню інтер'єр. Незалежно від матеріалів, застосовуваних для самої стелі, принцип установки його каркаса однаковий.
Інструкція
1
Підготуйте необхідні для установки навісного стелі інструменти: дриль, свердла, болгарку, шуруповерт, плоскогубці, рулетку, рівень. Подбайте про наявність зручної та надійної драбини.
2
Заздалегідь придбайте всі матеріали для навісного стелі: шурупи, дюбелі, стельові світильники, металеві профілі, металеві підвіси, стельові плити і пр.
3
Видаліть зі стелі все, що може заважати споруді каркаса: зніміть люстру і плінтуса. На цьому ж етапі робіт перевірте стан проводки. Намітьте по рівню місця для кріплення кутових настінних профілів, необхідних для створення каркаса навісного стелі.
4
По всьому периметру кімнати закріпіть на стіни за наміченим рівнем настінні кутові профілі. Використовуйте для цього шурупи довжиною 100 мм. Далі вмонтовуйте навісний каркас з таврових профілів, який триматиме стельові плити навісного стелі.
5
Відміряйте відстань між стінами приміщення через крок рівний ширині плити і наріжте профілі, використовуючи болгарку. Встановіть кожен з отриманих профілів між двома стінами, використовуючи як опори встановлені станів профілі. Таким способом встановіть все поздовжні профілі уздовж стіни і прикріпіть їх за допомогою тросів з жорсткої дроту до поверхні старого стелі, щоб уникнути провисання навісного стелі. Робіть установку підвісів не надто часто: в 2-3 місцях довжини профілю.
6
Після цього зберіть осередки для стельових плит монтажем поперечних профілів. Перевірте горизонтальність встановленого каркаса при рівнем і підрегулюйте конструкцію за допомогою тросів там, де це потрібно.
7
Висвердлите в декількох стельових плитах отвори рівні діаметру стельових світильників, встановіть плити в відповідні осередки конструкції, вставте стельові світильники та з'єднайте проводку. Після установки світильників приступайте до закладання інших стельових плит навісного стелі.
Зверніть увагу
Навісна стеля, при всіх його достоїнствах має один недолік - він скорочує висоту приміщення на 10-15 см. Якщо в приміщенні стелі низькі, то варто розглянути інший варіант обробки.
Корисна порада
1. Перед установкою розробіть ескіз стелі, передбачте місця установки світильників і схему електропроводкі.2. Підвісна стеля можна встановлювати, як і по всій площі, так і на її частині, наприклад, для виділення зони відпочинку.
Всупереч розхожій думці про те, що натяжні стелі не підходять для кухні, практика показує, що вони є ідеальним варіантом для обробки саме цього приміщення. Таке стельове покриття служить набагато довше, і доглядати за ним набагато легше.
Переваги використання натяжних стель на кухні очевидні, адже крім естетичного призначення вони виконують і деякі практичні функції. Приміром, за допомогою такого стельового покриття можна приховати вентиляційну систему, електропроводку, труби або розмістити на ньому незвичайні светільнікі.Кроме того, для виготовлення натяжних стель використовують, як правило, плівку ПВХ, яка не вбирає запахів, має антистатичні властивості, стійка до високої температурі і має волого- і жіроотталківающіе властивості, тобто вона ідеально підходить для обробки кухонних приміщень.

Види натяжних стель, які можна використовувати на кухні

Глянцевий натяжна стеля вважається оптимальним варіантом для кухні, оскільки його рівна дзеркальна поверхня зорово збільшується розміри приміщення. Колірна гамма такого матеріалу вражає своїм різноманіттям, причому колір ніяк не впливає на відображають властивості поверхні. Матові натяжні стелі - це класичний вид обробки, який ще більш популярний на кухні. Для них характерно більш однорідне, м'яке світіння, таке покриття підійде для великих кухонь, де не потрібно візуально збільшувати пространство.Натяжние стелі з сатину зовні схожі на їх матові аналоги з плівки ПВХ, проте в їх фактурі немає шорсткостей, що значно полегшує догляд. Однак вони не користуються такою ж популярністю, як плівкові, бо менше захищені від забруднень.

Як доглядати за натяжною стелею на кухні

Натяжні стелі, встановлені на кухні, нічим не відрізняються від таких же стель в інших приміщеннях, і догляд за ними необхідний такий же, як і за стелями в інших помещеніях.Періодіческі з них потрібно видаляти пил, причому для цього достатньо протерти їх вологою ганчірочкою. Для миття натяжних стель на кухні використовують м'яку губку, змочену в мильному розчині або спеціальному засобі для догляду за такими поверхнями. Для очищення натяжних стель від сильних забруднень можна використовувати і засоби для миття вікон або посуду, але лише ті, які не містять у складі лугів, кислот або абразивних речовин. Такі агресивні інгредієнти можуть зруйнувати поверхню стельового покритія.Прі видаленні стійких забруднень не можна використовувати гострі або колючі предмети, жорсткі щітки або губки, так як матеріал для виготовлення такого стельового покриття дуже нестійкий до механічних пошкоджень. Краплі жиру краще видалити за допомогою гарячої води або мильного розчину.