Як відключити датчик дощу.

Датчик дощу застосовується в автомобілях у вигляді оптико - електронного пристрою, який встановлюється на вітровому склі і реагує на появу на ньому вологи. У функції цього датчика входить автоматичне керування «двірниками» - склоочисниками; а також він приводить у дію механізми, які закривають люк і скла дверей. Часто водіїв дратує непередбачувана робота двірників через датчика дощу, який розрахований на європейський режим їзди (без пробок і на великих швидкостях). Тому власники автомобілів хочуть відключити цей датчик і регулювати роботу «двірників» вручну.
Вам знадобиться
  • - керівництво з експлуатації вашої моделі автомобіля;
  • - СТО, де обслуговують саме вашу модель;
  • - досвідчений програміст, здатний відключити або видалити програму в комп'ютері, керівну датчиком дощу.
Інструкція
1
Для початку спробуйте все можливими способами залагодити питання з датчиком дощу без його відключення. Знайдіть фахівця для його відключення без механічного впливу. Це буває дуже складно - хоча ця складність варіюється від мінуса до плюса в залежності від поширеності моделі вашого автомобіля. Почніть з того, що постійно стежте за чистотою віконця датчика дощу. Якщо скло в цьому місці брудне - під керівництвом датчика «двірники» працюють по довільній програмі.
2
Спробуйте також позбутися від примх датчика дощу регулятором чутливості - він знаходиться на важелі «двірників» - збільшити цю саму чутливість. Якщо датчик не реагує на дрібні краплі - клацайте регулятором вправо до тих пір, поки він (датчик) не почне реагувати.
3
Просто зробити так, щоб датчик дощу перестав працювати - досить -таки просто. Для цього витягніть з нього роз'єм. У цьому випадку «двірники» вашого автомобіля будуть тепер діяти тільки в так званому «переривчастому» режимі. І на додаток до цього незручності у вашому блоці управління бортової мережі буде тепер прописана постійна помилка по датчику (яку, в принципі, можна, звичайно, прибрати перекодуванням блоку). А, головне, у вас припинить свою роботу автоматичний режим включення фар. Якщо вас це все не лякає - виймайте роз'єм з датчика.
Зверніть увагу
Спроби відключення датчика дощу «своїми» методами - перекусити пассатижами дроти - чреваті непередбачуваними наслідками для блоку управління бортової мережі. Зверніться краще в сервіс!
Корисна порада
Перш, ніж починати пошуки фахівця - програміста для відключення датчика дощу, спробуйте з'ясувати, а чи підходить цей датчик до вітрового скла вашого автомобіля. Існує таке поняття, як адаптація датчика дощу під оптичні властивості конкретного скла. Цю операцію (або процедуру) можуть доброякісно провести тільки в сервісі високого рівня, який обслуговує тільки автомобілі таких моделей, як і ваша. Після неї датчик дощу перестане доставляти вам зайві клопоти і буде радувати своєчасним включенням і вимиканням склоочисників.
Автомобільний датчик дощу - оптико-електронний пристрій, що встановлюється на вітрове скло і реагує на його зволоження. Використовується для автоматичного управління склоочисниками і механізмами, які закривають люк і скла дверей. Датчик спрацьовує на заломлення світла. На сухому склі посилається промінь відбивається від поверхні і повертається на датчик, а краплі розсіюють світло.
Інструкція
1
Чим сильніше дощ - тим менше світла повертається, і двірники спрацьовують частіше. А кільцем на підрульові перемикачі регулюють чутливість. Варто відзначити, що дані властивості чутливості також залежать від характеру руху автомобіля, точніше його скорості.Многіе стикаються з проблемою: як відключити датчик дощу? Основна причина - щоб щітки працювали в інтервальному режимі, а не через датчик, щоб при попаданні на скло дрібних крапель датчик починав справно виконувати свої функціі.Ітак, для початку спробуйте здійснити наступне. За допомогою регулятора, який розташований на важелі двірників, збільште параметри його чутливості. Це призведе до того, що датчик буде реагувати на тільки починається дощ і спрацьовувати при перших краплях.
2
Проводьте перемикання регулятора до того моменту, поки не він стане реагувати на що потрапляють краплі. Якщо ж цього не відбувається, скористайтеся іншим методом.
3
Під час експлуатації регулюйте кнопки «ВКЛ» і «ВИКЛ». Проблема таких датчиків полягає в тому, що вони не реагують вчасно. Для того, щоб змусити датчик заробити, при перших краплях дощу натисніть кнопку вимикання, а потім відразу кнопку включення. Датчик почне працювати. Якщо ви не хочете, щоб він працював в той чи інший час, просто натисніть кнопку вимикання, заблокувавши тимчасово його функціонування.
4
Якщо ж проблеми з роботою датчика залишаються незмінними, витягніть роз'єм, повністю відключивши бортовий комп'ютер. Це відключить датчик, і не дозволить йому спрацьовувати ні за яких умов. Після цього налаштуйте роботу двірників вручну за власним бажанням. Інтервал роботи двірників можна виставляти самостійно. Щоб це здійснити, при включеному запаленні натисніть важіль вниз з положення 0, почекайте бажаний проміжок часу (від 2 до 15 сек) і після цього встановіть важіль у положення періодичного включення.
Зверніть увагу
Датчик дощу - це автомобільний вузол, що підвищує якість і комфортабельність управління під час випадання атмосферних опадів. Його функція полягає в регулюванні інтенсивності роботи склоочисника під час дощу чи снігопаду (збільшує/зменшує кількість рухів щіток склоочисника).
Корисна порада
Автомобільні датчики дощу ... Чи то це предмет розкоші і явне надмірність, чи то це необхідний засіб підвищення безпеки. Спробуємо розібратися разом. Кожен раз, коли з'являється можливість випробувати «на собі» які-небудь новинки, постає питання: «Ризикнути чи ні?». Але з датчиком дощу якось все відразу стало ясно - ризикнути варто.