Як зробити нішу. Як зробити додсвечівающіе ніші з гкл.

Сучасний дизайн квартир важко уявити без ніш. Вони можуть виконувати не тільки чисто декоративну функцію, але і використовуватися як підставки під різні предмети. Гіпсокартон, з якого найчастіше роблять ніші, воістину головний фаворит дизайнерів. Він дуже пластичний при певних умовах, прекрасно тримає форму і дозволяє створювати будь-які криволінійні поверхні. Якщо ви задумали створити нішу, то інформація, представлена в цій статті, буде вам корисна.
Вам знадобиться
  • * Гіпсокартонні листи;
  • * Металевий профіль;
  • * Самонарізи, дюбелі;
  • * Дрель, болгарка;
  • * шпаклівка;
  • * Ножівка по дереву;
  • * Лінійка, олівець;
  • * Пенополиуретановая стрічка;
  • * Малярський скотч.
Інструкція
1
На першому етапі, ви повинні зобразити свою ідею на папері. Продумайте форму, конструкцію ніші. Намалюйте креслення ніші. По ньому ви зможете розрахувати, скільки матеріалу вам може знадобитися. Якщо ви захочете зробити підсвічування ніші, то і це обов'язково відзначте в своєму плані.
2
Коли ви закупите весь необхідний матеріал, можете приступати до створення ніші. Спочатку необхідно розмітити стіну під металевий профіль. Обов'язково перевіряйте горизонтальність і вертикальність всіх ліній за допомогою строй-рівня.
3
Потім металопрофіль кріпиться до стіни за допомогою дюбелів. Нарізати деталі металевої конструкції можна ручної болгаркою, або ножицями по металу.
4
Виготовивши каркас, приступайте до кріплення гіпсокартонних листів. Листи кріпите в шаховому порядку, щоб не з'явилися довгі стики. До профілем гіпсокартон краще кріпити шуруповертом.
5
Практично готову нішу потрібно прошпаклевать, закривши капелюшки шурупів і стики. Після висихання шпаклівки та її шліфування, нішу можна обклеїти або пофарбувати.
6
У висновку кілька порад. Оформляючи нішу, уникайте темних тонів. Вона і без того заглублена в стіну. Використовуючи підсвічування, світлі тони в оформленні ви зробите нішу вишуканим доповненням до дизайну вашого інтер'єру.
7
Щоб зробити круглий звід в ніші, вам потрібно зігнути гіпсокартонний лист. Для цього, голчастим валиком зробіть перфорацію на гипсокартонном аркуші в місці майбутнього згинання. Потім протягом 10 хвилин мочите лист за допомогою губки в тому місці, якому потрібно надати криволинейную поверхню. Потім покладіть цей лист на форму, закріпіть краю струбцинами і залиште його до повного висихання.