Як побудувати роздрібну мережу.

Без мережевої торгівлі вже неможливо уявити роздрібні продажі в країні та світі. І це не дивно, адже розвиваючи торгову мережа , підприємець може домогтися більш високих результатів, ніж вкладаючи всі сили і засоби в окремий магазин.
Інструкція
1
Визначте, яку саме мережа ви збираєтеся вибудовувати - регіональну, загальнонаціональну або навіть міжнародну. У кожному разі, відразу подбайте про створення надійної інформаційної системи для централізованого управління мережа ю.
2
Сформулюйте завдання, які вам доведеться надалі вирішувати, організовуючи роздрібну мережа . Завдань може бути декілька: - забезпечення можливості проведення централізованої політики; - скорочення управлінського апарату та забезпечення мобільного рішення управлінських завдань мінімальним штатом управлінців; - збільшення торгового обороту (що багато в чому залежить від чітко налагодженої логістичної структури); - оптимальне розміщення менеджерів на об'єктах роздрібної мережі ; - збільшення ефективності асортиментної політики; - автоматизація технологічних процесів, що забезпечують єдиний інформаційний пространство.В кінцевому підсумку, вирішення цих завдань призведе до конкурентоспроможності вашої мережі торгових підприємств і впізнаваності бренду.
3
Визначте, чи буде ваша мережа одноформатні або мультиформатної (від звичайного магазину до гіпермаркету). Зверніть увагу, що для різних типів магазинів властива різна номенклатура, що з одного боку, ускладнює управління, але з іншого - залучає набагато більшу кількість покупців з усіх соціальних верств.
4
Оберіть модель управління мережа ю, оцінивши всі «плюси» і «мінуси» кожної з існуючих моделей: - інвестиційної; - холдингової; - централізованої; - лотковій; - гібрідной.Возьміте на замітку : всі переваги мережевої структури повною мірою реалізуються тільки при централізованому управлінні. Тому розподіліть функції між головним підприємством торгівлі та філіями так, щоб можна було розвивати ініціативу «знизу» при абсолютному контролем «згори».