Як змінити букву розділу.

У деяких ситуаціях для забезпечення більш зручної роботи з жорстким диском виникає необхідність створювати нові розділи або змінювати характеристики вже існуючих локальних дисків.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager.
Інструкція
1
Для зміни букви локального диска в операційній системі Windows 7 виконайте наступну процедуру. Відкрийте панель управління і виберіть у правому верхньому куті параметр «Великі значки». Перейдіть в меню «Адміністрування». Виберіть пункт «Керування комп'ютером».
2
В лівій колонці меню виберіть пункт «Керування дисками». Клацніть правою кнопкою миші по тому розділу диска, букву якого потрібно змінити. Виберіть пункт «Змінити букву диска або шлях до диска».
3
Натисніть кнопку «Змінити» у вікні. Задайте нову букву для даного розділу. Натисніть кнопку «Застосувати». Категорично не рекомендується змінювати букву системного розділу без крайньої на те необхідності.
4
Якщо вам не вдалося поміняти букву диска подібним методом, або ж у вас просто немає доступу до даної опції, встановіть програму Partition Manager.
5
Запустіть встановлене додаток. Клацніть правою кнопкою миші по розділу диска, букву якого потрібно змінити. Виберіть пункт «Видалити букву диска». У вікні з попередженням натисніть кнопку «Ок».
6
Тепер ще раз клікніть правою кнопкою миші по даному розділу і виберіть пункт «Додати букву до диска». Виберіть потрібну букву диска та натисніть кнопку «Ок». Тепер відкрийте меню «Зміни». Виберіть пункт «Застосувати зміни». Дочекайтеся завершення процесу зміни букви томи.
7
Здійснити процес зміни букви диска можна під час процесу його форматування. Виділіть необхідний розділ і виберіть пункт «Форматувати». Вкажіть формат файлової системи для томи. Виберіть розмір кластера і натисніть кнопку «Далі».
8
В новому вікні букву диска і задайте мітку будинку, якщо це потрібно. Натисніть кнопки «Далі» і «Готово». Тепер відкрийте вкладку «Зміни». Виберіть параметр «Застосувати зміни».