Як змінити файл cfg.

Для більш детальної настройки параметрів в грі Counter-Strike, необхідно самостійно прописувати деякі команди в cfg- файлі . Для цього необхідно не тільки вміти відкривати даний файл, а й правильно його налаштовувати.
Інструкція
1
Для початку запустіть гру Counter-Strike. Відкрийте меню Options і перейдіть до вкладки Video. Встановіть необхідний дозвіл екрана. Виберіть у нижньому полі Highest (32 bit), а в лівій колонці вкажіть параметр OpenGL. Натисніть кнопку Apply.
2
Перейдіть у вкладку Keyboard і натисніть клавішу Use Default. Це необхідно для застосування стандартної конфігурації клавіш. Тепер перейдіть у вкладку Multiplayer.
3
Натисніть кнопку Advanced і налаштуйте параметри відкритого меню. Тепер відкрийте консоль і наберіть команду writecfg configname. Вимкніть гру Counter-Strike.
4
Відкрийте "Мій компьютра». Перейдіть в папку, в яку ви встановили гру. Відкрийте каталог cstrike. Знайдіть у ньому фай configname з розширенням cfg. Клацніть правою кнопкою миші по даному файлу і виберіть пункт "Відкрити за допомогою». Вкажіть як програми для запуску цього файлу «Блокнот».
5
Тепер налаштуйте свій конфіг так, як вам необхідно це зробити. Врахуйте, що для успішної гри на деяких серверах необхідна наявність певних параметрів деяких команд. Тобто якщо ви неправильно налаштуєте cfg-файл, то у вас можуть виникнути проблеми з грою на деяких серверах.
6
Існують основні команди, які дозволяють трохи оптимізувати ігровий процес, в тому числі і зменшити ping під час гри. Для початку встановіть для команд cl_cmdrate і cl_updaterate значення 101. Пам'ятайте, що цифри необхідно брати в лапки.
7
Тепер, щоб зменшити трафік, що передається до вас від сервера, введіть команди max_shells "0" і max_smokepuffs "0". Щоб відключити погодні ефекти в грі, встановіть значення "0" для команди cl_weather. Для зниження ping під час ігрового процесу, пропишіть наступні команди: sv_unlag "1" sv_unlagmax "0.5" сl_cmdbаckup "2" сl_lb "1" сl_nоdelta "0" сl_dоwnload_ingаme "0" сl_rеsеnd "4" mp_dеcals "0".