Як порахувати символи в Ворді.

Для того, щоб порахувати символи в «Ворді», зовсім не обов'язково самим перераховувати кожну букву набраного тексту. Є пара чудових функцій, які полегшать поставлене завдання.
Інструкція
1
Для початку включіть комп'ютер. Зайдіть в меню панелі «Пуск», у вікні всі програми відкрийте папку Microsoft office, виберіть і запустіть програму Microsoft Word.
2
Наберіть текст. Для того щоб порахувати символи вашого тексту цілком, виділіть його повністю. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по тексту і протягніть курсор від самого початку тексту до самого кінця, щоб текст був охоплений весь. Не відпускайте кнопку, поки не переконаєтеся, що цікавить вас область виділена.
3
Потім у лівій нижній частині екрана на панелі комп'ютера ви побачите інформацію про числі сторінок, а поруч з нею інформацію про числі символів у вашому виділеному тексті. Натисніть на «Число символів», і відкриється нове вікно. У ньому буде представлена інформація про кількість символів з пробілами, без пробілів.
4
Їли ви хочете визначити число символів окремих уривків у вашому тексті, то це робиться таким чином. Необхідно виділити відразу кілька ділянок. Виділяти текст можна не тільки за допомогою лівої кнопки миші, але і за допомогою клавіші Ctrl. Для цього натисніть на клавішу Ctrl і тримайте її. При цьому необхідно лівою кнопкою миші виділяти цікавлять вас уривки. Після того як потрібний вам текст виділений, точно так само, як було описано вище, в лівому нижньому кутку панелі знайдіть напис «Число символів» та натисніть на неї, щоб висвітилося вікно з необхідною вам інформацією по тексту.
5
Якщо ви хочете дізнатися число певних символів, будь то букви або знаки пунктуації, то виділіть весь текст, натисніть і утримуйте клавішу Ctrl і F. Відкриється вікно, де в рядку «знайти» необхідно ввести символ, який Вас, потім натиснути на клавішу «Знайти» і вибрати в запропонованих варіантах «Основний документ». Після обробки запиту відкриється вікно, де буде представлена інформація про те, скільки разів зустрічається цей символ в даному тексті.