ping: Як його змінити.

Проблема багатьох гравців Counter-Strike полягає в занадто високому показнику ping. Ця характеристика описує час відгуку ігрового сервера на запити, що посилаються комп'ютером гравця.
Інструкція
1
Багато хто знає про те, що грати з пінгом більше 50 вельми проблематично. Для зменшення цього показника існує безліч способів, деякі з яких ніяк не належать до самої гри. Для початку налаштуйте ваше з'єднання з інтернетом. Встановіть програму Advanced System Care.
2
Запустіть цю програму. Виберіть меню «Діагностика системи». Активуйте всі пункти даного меню та натисніть кнопку «Сканувати». Після завершення оцінки стану системи натисніть кнопку «Ремонт».
3
Тепер перейдіть до меню «Очищення Windows» і повторіть алгоритм, описаний в другому кроці. Відкрийте меню «Утиліти». Перейдіть в меню «Прискорення» і виберіть утиліту «Інтернет помічник».
4
Виберіть параметр «Автооптімізація» і натисніть кнопку «Вперед». Вкажіть швидкість з'єднання з інтернетом, заявлену вашим провайдером і натисніть кнопку «Оптимізувати». Закрийте програму після завершення процесу оптимізації.
5
Тепер вимкніть більшість програм і служб, що впливають на швидкість доступу в інтернет. Під час гри в Counter-Strike рекомендують в обов'язковому порядку вимкнути програми Skype і uTorrent, а також завершити всі закачки з інтернету, бо саме вони значно підвищують показник ping.
6
Тепер перейдіть до налаштування власного конфіга. Якщо він ще не створений, то запустите гру і наберіть в консолі команду writecfg configname. Тепер відкрийте папку, в якій знаходиться встановлена гра і перейдіть в каталог cstrike.
7
Знайдіть створений недавно файл. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть параметр "Відкрити за допомогою». Знайдіть у списку програму «Блокнот» і виберіть її.
8
Пропишіть наступні команди, що допомагають зменшити пінг в грі: mаx_shеlls "0" max_smоkeрuffs "0" cl_wеаther "0" cl_cmdbаckuр "2" сl_lb "1" cl_nodеlta "0" cl_downlоаd_ingame "0" cl_rеsend "4" mp_decаls "0 "sv_unlаg" 1 "sv_unlаgmax" 0.5 ".