Як прибрати виділення папок на робочому столі.

Іноді ярлики на робочому столі раптом стають виділеними. Причини появи такого ефекту можуть бути різними. А тому слід спробувати виконати ряд дій, які допоможуть прибрати небажану виділення елементів робочого столу. Натисніть на кнопку "Пуск". Перейдіть мишкою на праву панель в меню Пуска і знайдіть пункт "Панель управління", клікніть по ній мишкою. Відкриється нове меню. В ньому виберіть пункт "Система". Відобразиться базова інформація про комп'ютер. На панелі ліворуч клацніть по пункту "Додатково". Потім виберете "Параметри швидкодії". З'явиться вікно з вкладками. Натисніть на вкладку "Візуальні ефекти", а після приберіть з чек боксу галочку, що стоїть навпроти "Відкидання тіней значками на робочому столі". Поверніться на робочий стіл і перевірте, чи зникло виділення . Якщо ні - продовжуйте виконувати операції.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку «Пуск». Перейдіть мишкою на праву панель в меню «Пуск» і знайдіть пункт «Панель управління», клікніть по ній мишкою. Відкриється нове меню. В ньому виберіть пункт «Система». Відобразиться базова інформація про комп'ютер. На панелі ліворуч клацніть по пункту «Додатково». Потім виберіть «Параметри швидкодії». З'явиться вікно з вкладками. Натисніть на вкладку «Візуальні ефекти», а після приберіть з чек боксу галочку, що стоїть навпроти «Відкидання тіней значками на робочому столі». Поверніться на робочий стіл і перевірте, чи зникло виділення . Якщо ні - продовжуйте виконувати операції.
2
Тіні могли з'явитися після того, як була завантажена якась картинка. Тоді необхідно виконати наступне: знову відкрийте «Пуск», у ньому - «Панель управління». Потім виберіть в меню пункт «Екран». З'явиться меню з вкладками. Натисніть вкладку «Робочий стіл», в ній клікніть по пункту «Налаштування робочого столу». Знову з'являться вкладки, виберете «Веб». У ньому знайдіть «Закріпити елементи робочого столу» і зніміть галочку в чек боксі навпроти пункту.
3
Альтернативний варіант - наведіть мишку на робочий стіл, натисніть її праву клавішу. У вікні потрібно вибрати пункт «Властивості». Потім клікніть по пункту «Робочий стіл», в ньому виберіть «Налаштування робочого столу». У деяких варіантах такого пункту немає, тоді слід клікнути по опції «Додатково". Звідти заходимо в «Веб». Далі прибираємо всі галочки, які стоять в цьому розділі.
4
Можна прибрати виділення конкретних ярликів. Для цього наведіть миша на ярлик, а потім натисніть на праву клавішу миші. Приберіть галочку, що стоїть навпроти «Закріпити елементи на робочому столі».
5
Якщо нічого з перерахованого вище не допомогло - переконайтеся що правильно виставлена передача кольору. Натисніть «Пуск», потім - «Екран», натисніть на вкладку «Параметри», у пункті «Передача кольору» поставте галочку навпроти «Найвище".