Як подолати незручну паузу в розмові.

Найпоширеніша проблема людей в процесі спілкування - коли настає незручне мовчання, а всі думки в один момент кудись пропадали. Щоб уникнути подібних ситуацій, необхідно слідувати декільком правилам невимушеного спілкування.
Інструкція
1
Не потрібно прагнути бути досконалим. Дуже часто люди при спілкуванні не чекають від вас геніальності і досконалих висловлювань. Якщо ви будете постійно висловлюватися незрозумілими фразами, є ризик, що вас неправильно зрозуміють. Потрібно бути простіше, і тоді спілкування буде простим і невимушеним.
2
Не варто занадто довго думати. Цим ви ризикуєте замкнутися в собі. Замість того щоб шукати у себе в голові ідеальні відповіді або теми для розмови, краще сфокусуйте свою увагу на поточному моменті і на співрозмовниках.
3
Будьте цікавим співрозмовником. Задавайте ненав'язливі питання і слухайте. Уважне слухання - це гарна якість, яким ви здатні розташувати до себе. Якщо співрозмовник буде бачити, що він вам цікавий, він з великою радістю потім вислухає і вас.
4
Як правило, кожна тема для розмови випливає з попередньої. Наприклад, розмовляючи про поїздку на дачу, ви потім можете розповісти про спільний відпочинок з сім'єю і так далі.
5
Невимушений спілкування має будуватися на спільних інтересах. Можете говорити про погоду, кіно, новинах, шопінг та інше. А ось уникати краще таких тем як політика, економіка, релігія. Справа в тому, що всі люди різні, у кожного свій розвиток у певній галузі, тому вибираючи тему для розмови, врахуйте даний факт, щоб ні себе, ні співрозмовника чи не поставити в незручне становище.
6
невимушеного спілкування повинне супроводжуватися і хорошими жартами. Тому завжди майте в голові пару цікавих анекдотів або смішних історій. Так ви зможете в будь-який момент розрядити ситуацію, якщо це буде необхідно або підтримати свого співрозмовника.
7
Якщо ви збираєтеся на яку-небудь тематичну вечірку, наприклад, збір уболівальників, IT-тусовку і так далі, ознайомтеся з пристрастями цих людей, їх сленгом і новинами. Це допоможе не тільки вам, але і вашим співрозмовникам уникнути неприємних ситуацій при спілкуванні.