Як пов'язати куля гачком.

В'язані кулі можна використовувати в різних цілях. Залежно від забарвлення і розміру вони можуть стати новорічними ялинковими іграшками або просто розвагою для дітей: яблуком, апельсином або колобком.
Інструкція
1
Зв'яжіть ланцюжок з чотирьох повітряних петель і з'єднайте ланцюжок в кільце з'єднувальним стовпчиком. Кожен ряд закінчуйте з'єднувальним стовпчиком, об'єднуючи ряди і починайте з 1 повітряної петлі підйому.
2
1 ряд. Вводячи гачок в центр колечка, пров'яжіть 6 стовпчиків без накиду. Відзначте ниткою контрастного кольору початок наступного ряду. Кожен наступний ряд закінчуйте з'єднувальним стовпчиком, об'єднуючи ряди і починайте з 1 повітряної петлі підйому.
3
2 ряд. Пров'яжіть 12 стовпчиків без накиду. Тобто робіть прибавку: над кожним стовпчиком попереднього ряду пров'язуйте два стовпчики без накиду.
4
3 ряд. Чергуйте один стовпчик без накиду і два стовпчики без накиду над одним стовпчиком попереднього ряду. Таким чином, в цьому ряду у вас повинно вийти 18 стовпчиків без накиду.
5
4 ряд. Чергуйте два звичайних стовпчика без накиду і два стовпчики з надбавкою. В результаті має бути 24 стовпчика.
6
5 ряд. Чергуйте три звичайних стовпчика без накиду і два стовпчики з надбавкою. Всього в цьому ряду повинно вийти 30 стовпчиків.
7
6-10 ряди. В'яжіть без додатків, тобто по 30 стовпчиків в кожному ряду.
8
11-й і наступні ряди в'яжуться з убавкамі. Для убавленія пров'язуйте стовпчик без накиду, захоплюючи не одну, а дві петлі попереднього ряду. В 11-му ряду чергуйте 3 звичайних стовпчика і 2 стовпчики без накиду з убавкі (всього 24 стовпчика).
9
12 ряд. Чергуйте 2 звичайних стовпчика без накиду і 2 стовпчики з убавкі (всього в ряду 18 стовпчиків). Після пров'язування цього чи наступного рядів найзручніше вставити в кульку наповнювач: холлофайбер, синтепон.
10
13 ряд. Чергуйте 2 звичайних стовпчик і 1 стовпчик з убавкі (всього 12 стовпчиків).
11
14 ряд. Чергуйте 1 звичайний стовпчик і 1 стовпчик з убавкі (6 стовпчиків).
12
Простягніть нитку через що залишилися в ряду петлі і затягніть.
13
Для кульки більшого розміру додайте необхідну кількість рядів з рівномірними додатками стовпчиків і така ж кількість рядів з Збавляння.