Бере своїми руками: Як його зшити.

Берети є популярними і модними головним уборами, особливо якщо такий головний убір виконаний в ексклюзивному варіанті. Це можливо, якщо бере зшити своїми руками. Зробити це зовсім не складно і досить швидко. Головне - знати основні принципи такого процесу.
Вам знадобиться
  • -тканина;
  • -ніткі;
  • -іголка;
  • -швейна машинка;
  • -Праска.
Інструкція
1
Врахуйте, що берети мають різний обсяг, форму, ширину кашпо (розмірної смужки). Шиють їх з драпу, шкіри, оксамиту, замші, хутра, трикотажного полотна та інших матеріалів. Для того щоб зшити бере з оксамиту, необхідно мати тканину розміром 30х150 см., Тканина для підкладки розміром 30х90 см.
2
Для початку виготовте кілька деталей: одне денце, один околиші берета, два тулія. Перш за все, з'єднайте бічні сторони деталей сантиметровим швом і розгладьте праскою. Потім денце з'єднайте зі стінками, отстрочите краю і розгладьте їх праскою в правильному напрямку. Таким же чином пропрасуйте прокладку берета.
3
Потім деталі підкладки і підстава з'єднайте виворітного стороною всередину і випрямити нижні кінці. З'єднайте околиші зі сторонами, а потім зведіть вузькі торцеві боку, для того щоб бере знайшов форму кільця. Розгладьте його праскою.
4
До нижньої частини берета приєднаєте околиші, приклавши його до прокладання. Пристрочите машинкою околиші на стінку, в той же час відвернувши його на обличчя головного убору. Якщо околиші виготовлений зі шкіри, то внутрішня сторона відділяється основною тканиною - оксамитом. Все це необхідно зробити таким чином: з оксамитової тканини викроїти деталь за формою околиша і з'єднати поздовжньою стороною, сховавши лицьову частину всередину. Ретельно отпарьте бере праскою і додайте декоративні деталі.
5
Якщо бере ви збираєтеся пошити з червоного або чорного оксамиту, то необхідно заздалегідь вибрати м'які ворсові тканини, піддаються декорування та драпіровці. Можна також використовувати яскраву красиву брошку, бант з репсовою стрічки яскравого однотонного кольору в якості декору оксамитового берета. Кожний околиші також може служити в якості прикраси убору. Прикраса ви можете зробити і більш оригінальне, підключивши власну фантазію.