Як випливає малювати морську свинку.

Морська свинка - милий домашній звір, схожий на хом'ячка, тільки більші за розміром. Малювати її досить просто, це зможе зробити і дитина, дотримуючись інструкції. Спробуйте і ви.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу,
  • - олівець,
  • - ластик,
  • - кольорові олівці, або фарби, або фломастери.
Інструкція
1
Приготуйте аркуш паперу, олівець і гумку. Олівець краще твердий або твердо-м'який, щоб уникнути зайвої бруду на малюнку. Найкраще лист розташувати горизонтально, по фігурі морської свинки. Для початку намітьте основні деталі - голова, тулуб і лапки. Голова по формі нагадує яйце, загострений кінець буде мордочкою. Заготівля голови «заходить» злегка на тулуб, за формою теж довгасте. Намітьте форму передніх лапок і однієї задньої, яка буде видно вам.
2
Тепер з'єднайте між собою плавними лініями голову і тулуб. На кінці тулуба зробіть невеликий загострений хвостик. У морської свинки він є, але часто не видно з-за густої шерстки. Трохи підніміть край мордочки, позначте носик. Намалюйте мигдалеподібні очі і позначте звислі невеликі вушка. Лапки зробіть трохи товстіший, позначте кігтики морської свинки. Тепер заготівля стала нагадувати морську свинку .
3
Тепер настав час перетворити наш схематичний малюнок у даний тварина. Для цього зітріть всі лінії, які допомагали нам в процесі малювання. Прорисуйте хутро на вушках і лапках, гостренькі кігтики, акуратний носик. Позначте кордону кольору на мордочці і на тілі, якщо ваша свинка буде багатобарвна. Подивіться фотографії в інтернеті і виберіть сподобався окрас.
4
Тепер прорисуйте шерстку морської свинки. Намалюйте їй глазик, залиште на ньому білу точку - відблиск, щоб оживити очей. Не забудьте вусики, вони є і у цієї тварини. Тепер можна виконати основну заливку кольору. Ви можете працювати фарбами (аквареллю або гуашшю), кольоровими олівцями, крейдою або іншими матеріалами.
5
Раскрасьте вашу морську свинку . Намагайтеся надати їй обсяг за допомогою тіней, біля ока залиште білу обведення. Придумайте фон, де ваша свинка знаходитиметься. Надалі ви можете розфарбовувати ваших морських свинок так, як вам захочеться.