Як відрізнити помилковий опеньок. Як відрізнити помилкові опеньки від їстівних фото.

До хибним опенькам відносять різні види грибів, що нагадують зовні справжні опеньки. Деякі з них вважаються умовно-їстівними, проте їх нешкідливість для організму людини не доведена.
Інструкція
1
Подивіться на ніжку опенка - у справжніх їстівних опеньків обов'язково мається світле тонке кільце-плівка навколо ніжки під капелюшком. У помилкового опенька ви можете побачити тільки залишки кільця, а у їстівного це плівкове кільце добре помітно. Це самий об'єктивний і один з головних показників, якими слід керуватися, щоб відрізнити отруйні опеньки. Щоб діти швидше запам'ятали основна відмінність помилкових опеньків, запропонуйте їм такий вірш: У їстівного опенкаНа нозі кільце з пленкі.А у помилкових всіх опятНогі голі до п'ят.
2
Ще один явний показник помилкового опенька - характерна яскраве забарвлення. Справжні опеньки завжди світло-коричневого або жовтуватого кольору, тоді як помилкові можуть бути яскраво коричневими, помаранчевими, цегляно-червоними.
3
Подивіться на верхню частину капелюшки гриба: у справжнього осіннього опенька капелюшок покрита дрібними лусочками, а у помилкового капелюшок гладка, без лусочок.
4
Вивчіть нижню сторону капелюшки. Пластинки під капелюшком у помилкових опеньків жовтого, у дуже старих - зеленуватого або навіть оливково-чорного кольору. Їстівні опеньки мають пластинки жовтувато-білі або кремового відтінку.
5
Понюхайте гриби. У помилкових опеньків можна відчути неприємний землистий запах, їстівні же видають звичайний приємний грибний аромат.
6
Подивіться в інтернеті ілюстрації і фотографії помилкових опеньків. Найбільша подібність зі справжніми їстівними опеньками мають сірчано-жовті, цегляно-червоні і сіро-пластинчасті несправжні опеньки.
7
У цегляно-червоного опенка діаметр гладкою капелюшки досягає 10 см, колір капелюшки в центрі спочатку червонувато-оранжевий, пізніше цегляно-червоний, по краю жовтуватий. Пластинки часті, приросли до ніжки, білуваті, потім сіро-жовті та чорно-оливкові. Ніжка без кільця. М'якоть гриба біла, у старих - жовтувата, з неприємним запахом і гірка на смак.
8
У сірчано-жовтих опеньків капелюшок тонкомясістая, сірчано-жовта, в центрі більш темного забарвлення, може бути з червонуватим або помаранчевим відтінком, діаметр становить близько 2-5 см. Пластинки спочатку сірчано-жовті, пізніше зеленувато-оливкові. М'якоть гриба світло-жовта, на смак гірка.
9
Сіро-пластинчасті опеньки ростуть на деревині хвойних дерев і багато в чому схожі на сірчано-жовті. Деякі грибники відносять їх до їстівним грибам. Пластинки під капелюшком цих грибів тонкі і часті, спочатку світло-сірі, пізніше фарбуються дозрілими спорами в темніший, коричнево-чорний колір.
Корисна порада
Головне правило навіть досвідченого грибника - не експериментувати і не вживати в їжу підозрілі види грибів. Якщо ви сумніваєтеся, краще без жалю віднесіть гриб до розряду отруйних.