Як залучити благополуччя.

Що хоче в житті кожен з нас? Хорошу сім'ю, успішну кар'єру і гроші. Саме це в сукупності позначає благополуччя . На думку багатьох, досягти його можна і нетрадиційними способами.
Інструкція
1
В першу чергу потрібно позбутися поганих думок. Ось думає собі людина, як йому кепсько, яка в нього робота нехороша, начальник злий, будинки якось все не клеїться. А його удача стоїть поруч і уражається, які у нього бажання дивні ... Пам'ятаєте, позитивні думки привертають хороші новини. Замість «як мені важко» краще сказати «прорвусь, і не таке бувало».
2
Чи не скаржтеся друзям і знайомим на свої проблеми. Говорячи про невдачі, Ви притягаєте до себе нові. Про поганих моментах потрібно відразу забувати, пам'ятати тільки хороше.
3
Вірте в свої сили, адже життя - низка білих і чорних смуг, які тільки загартовують характер людини. Ви впораєтеся з будь-яким завданням, якщо повірите в це. Заздалегідь налаштуйте себе на позитивний результат.
4
Розкажіть всю правду своїм близьким - НЕ таїте старі образи. Влаштуйте собі «відвертий вечір», обговоріть всі розбіжності. Не зберігайте невдоволення в собі, адже воно знищує вас зсередини.
5
Полюбіть себе, свою сім'ю і ... гроші. Часто можна зустріти людей, які страждають від нестачі коштів, але в той же час вони їх не люблять. «Гроші псують людину», «щастя не в грошах», «без грошей не було б зла» - такими думками людина намагається втішити себе, але насправді він налаштовується на цю хвилю і несвідомо намагається позбутися ненависних папірців. Адже вони зло ... Але погодьтеся, що без фінансових засобів не можна здійснити свої маленькі бажання, наприклад, поїхати з сім'єю у відпустку на море.
6
Зберігайте гроші бережно. Обладнайте в будинку місце для зберігання грошей. Воно повинно поміщати стільки грошей, скільки Вам хочеться мати. Тримайте купюри акуратно розгладженими, чистими. Деякі вважають, що гаманець повинен бути зеленого кольору, адже не дарма в сленгу на багатьох мовах світу існують слова і вирази, схожі російським: «зелень», «капуста», «бути без зелені».
7
Гроші не люблять бездіяльності. Не потрібно відкладати просто так - виберіть для себе цілі. Наприклад, новий диван, весілля, відпустку, норкова шуба ... Сильне бажання чогось матеріального залучає в будинок гроші. Складайте гроші для великих покупок окремо, наприклад, в підписаних конвертах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q3NUxYsZLeo