Як зліпити Лунтика з пластиліну.

Мультфільм про Лунтика дуже популярний у малюків. Вони готові годинами дивитися захоплюючі історії про пригоди крихти з Місяця і його друзів - комах. І будуть дуже раді, якщо батьки запропонують їм разом виліпити героїв казки.
Вам знадобиться
  • - різнокольоровий пластилін;
  • - килимок для ліплення;
  • - пластиковий роздільник з гострим краєчком.
Інструкція
1
Щоб зліпити Лунтика , вам знадобиться бузковий пластилін. Далеко не у всіх наборах він є. Тому доведеться виготовити його самостійно, змішавши три кольори - червоний, синій і білий. Поєднавши червоний і синій пластилін, ви отримаєте темно-фіолетовий. Додаючи потроху білий, домагайтеся потрібного бузкового відтінку. Зробіть два варіанти кольору - темний і світлий. Вони будуть потрібні для виготовлення виробу.
2
Коли кольору вийшли, починайте ліпити Лунтика . Спочатку зробіть тулуб. Тримайте перед собою картинку з мультиплікаційним героєм, щоб саморобка вийшла правдоподібною. З більш світлого бузкового пластиліну виготовте тільце. З більш темного - плямочка у вигляді лапки, яке знаходиться на животі.
3
Для ліплення голови Лунтика також підготуйте бузковий пластилін двох відтінків - потаємні і світлішою. Лицьова і потилична частини будуть блідими, а щоки, пляма на лобі і роздвоєні вуха - яскравими. Голова Лунтика трохи сплюснута, тому скачайте кульку і трохи стисніть його зверху і знизу. Потім прикріпіть на лоб і щоки гуртки з темно-бузкового пластиліну. Виліпити вушка у формі пелюсток і приробити їх до голови. Очі виготовте з білого і чорного матеріалу. Для рота візьміть червоний. Ніздрі в носі і брови намалюйте за допомогою гострого кінчика пластикового роздільника.
4
Для лапок візьміть світло-бузковий і білий пластилін. Зліпити окремо ручки і ніжки і позначте стопи і кисті білим кольором. Зробіть стопи великими, щоб саморобка стояла стійко.
5
Скріпіть всі частини разом. Спочатку приліпите голову до тулуба, потім руки і ноги. Окропити саморобку лаком для волосся і дайте постояти п'ять-десять хвилин, щоб всі деталі добре склеїли. Лунтик готовий!