Як обсмажити арахіс: просто і смачно. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Смажений арахіс - надзвичайно смачне ласощі. До того ж, ще й дуже корисне. Арахіс містить багато антиоксидантів, які допомагають організму протистояти ішемічної хвороби серця і атеросклерозу. Звичайно, найбільш смачний арахіс в смаженому вигляді. Вчені довели, що в смаженому арахіс е на 25% більше корисних речовин, ніж у сирому. Існує кілька способів приготування арахіс а.
Вам знадобиться
    • арахіс;
    • соняшникова олія;
    • сковорода;
    • дерев'яна лопатка.
Інструкція
1
Налийте на сковороду трохи олії. Висипте на неї горіхи.
2
Смажте горіхи на середньому вогні, постійно помішуючи дерев'яною лопаткою.
3
Посипте арахіс сіллю. Смажте арахіс , помішуючи, до тих пір, поки він не почне "потріскувати". У цей момент горіхи повинні виглядати підрум'яненими, і шкурка повинна легко з них зчищатися. Спробуйте горіхи. Вимкніть сковороду, коли горіхи ще трохи вогкуваті. Вони "дійдуть" до потрібного стану, оскільки процес обсмажування на сковороді триває ще кілька секунд після того, як ви зняли сковороду з вогню. Дуже важливо не перетримати горіхи, тому що їх можна пережарити до неїстівного стану буквально за кілька секунд.
4
Арахіс можна приготувати в духовці. Розкладіть горіхи на деку в один шар. Увімкніть духовку приблизно на 180 градусів. Через 15-20 хвилин горіхи будуть готові. Після витягування з духовки горіхи будуть доходити до готовності ще кілька секунд, тому краще діставати їх небагато непрожаренное.
5
Також арахіс можна приготувати в мікрохвильовці. Покладіть горіхи в глибоку тарілку для мікрохвильової печі. Поставте потужність 600-800 ват. Через кожні 30-60 секунд діставайте горіхи і помішуйте їх лопаткою. Уважно стежте, щоб вони не пережарити.
Зверніть увагу
Смажений арахіс дійсно дуже смачний. Непомітно для себе його можна з'їсти дуже багато за один раз. Але не варто дуже захоплюватися цими горіхами, так як вони дуже калорійні і при регулярному вживанні можуть призвести до набору зайвої ваги.
Корисна порада
Спробуйте поекспериментувати: додайте до смаженого арахісу зелень (можна сушену). Можна також приправити їх часником. Арахіс дуже часто застосовується в сучасній кухні. Він відмінно поєднується з салатами і гарнірами.