Як організувати квітковий бізнес.

Квіти є одним з найбільш ходових і в той же час швидкопсувних товарів. Торгівля квітами - це одночасно і бізнес , і мистецтво, що дарує людям позитивні емоції. Цей вид діяльності навіть при невеликих масштабах торгівлі може приносити власнику непоганий прибуток.
Інструкція
1
Щоб не ускладнювати облік, зареєструйтесь як індивідуального підприємця. Коли всі організаційні моменти будуть улагоджені, починайте шукати місце для торгової точки. Це може бути намет або невеликий павільйон, розташований в місці, де спостерігається великий потік людей. При цьому варіанті торгівлі правильно підібране місце принесе 90% успіху. Ви повинні бути готові до того, що в процесі роботи доведеться вирішувати безліч проблем: як побутових, начебто нашестя щурів, так і організаційних - боротьби з нечесними продавцями, налагодженням зв'язків з правоохоронцями. Павільйон повинен працювати з ранку до глибокого вечора, як в холодну зиму, так і в спекотне літо. У самому оптимістичному варіанті ви зможете отримувати дохід, порівнянний з виручкою власників невеликого магазину.
2
Більш цивілізованою формою торгівлі буде магазин. Крім зрізаних квітів в ньому можуть продаватися горшкові квіти, аксесуари і земля для них. Ваші витрати на утримання бізнес а зростуть: орендна плата буде вище, кваліфікованому персоналу доведеться платити більш високу заробітну плату, необхідно буде постійно підтримувати широкий асортимент кольорів. Тому, незважаючи на більший розмах торгівлі, прибуток магазину може бути порівнянна з прибутком звичайної намети або павільйону.
3
Один з головних критеріїв успішного розвитку квіткового бізнес а - співпраця з перевіреними постачальниками. Щоб вибрати надійного партнера, впродовж деякого часу закуповуйте свіжі квіти щодня у різних постачальників. Вчіться самі розбиратися в сортах і якості кольорів. На перших порах обмежте купується асортимент - віддавайте перевагу долгостоящім і найбільш затребуваним квітам, таким, як троянди, гвоздики і хрізантеми.Впоследствіі, коли обсяг продажів істотно збільшиться, можна відмовитися від роботи з оптовими перекупниками і укласти контракти з закордонними постачальниками. Крім того, не забувайте про місцеві господарствах - ціна на тепличні квіти буде істотно нижче.
4
Вам необхідно буде мати склад для зберігання товару та устаткування, що забезпечує оптимальні умови зберігання квітів. У торговому залі обов'язково повинен бути присутнім холодильник і кондиціонер. Крім цього вам знадобиться офісне обладнання, полиці, стелажі і касса.Покупайте красиві вази, аксесуари та упаковку для букетів - ця декоративна продукція буде залучати покупців. Якщо площа магазина дозволяє, продавайте різні супутні товари: штучні квіти, кошики, кашпо, кераміку та сувеніри. Візьміть в штат професійного флориста.
5
«Розкручуйте» свій бізнес , організовуючи співпрацю з палацами одружень, весільними агентствами і дизайнерськими студіями. Це доповнення до основної торгівлі допоможе протриматися на плаву в періоди спаду продажів. Виділіть бюджет на друк каталогів, візиток та буклетів. Для залучення нових клієнтів приймайте участь у виставках та інших професійних заходах.