Як лікувати запалитися лімфовузли.

Лімфатичні вузли запалюються в результаті впливу мікробів, найчастіше при вірусних і респіраторних захворюваннях. У деяких випадках це може бути сигналом організму про запалення внутрішніх органів. Не варто зволікати з візитом до терапевта, так як запалення лімфовузлів - серйозне захворювання, яке може привести на операційний стіл.
Вам знадобиться
  • - антибіотики;
  • - настойка ехінацеї;
  • - лікарські трави;
  • - вітамін С;
  • - сіль або грілка .
Інструкція
1
Запишіться на прийом до терапевта. Особливо важливо відвідати лікаря, якщо ви виявили сильне збільшення лімфовузлів, а при цьому у вас не спостерігається простудних захворювань. У вас візьмуть всі аналізи і можуть зробити УЗД. Після цього буде призначена терапія антибіотиками. Іноді запалення лимф з'являється при захворюванні зубів, органів травлення та інших запальних процесів в організмі. Тому важливо виявити причину і по можливості усунути саме її.
2
На тлі основного лікування не зашкодить і фітотерапія. Купуйте ромашку, конюшина, звіробій, подорожник і коріння лепехи. Все перемішайте. Заварюйте 1 столову ложку трав'яного збору в літрі води, ємність утепляйте рушником і настоюйте декілька годин. Після чого приймайте по 100 мл відвару перед їжею. Курс лікування повинен бути близько 1 місяця навіть у тому випадку, якщо симптоми пройшли раніше цього часу.
3
Купуйте настоянку ехінацеї. Приймайте по 10-15 крапель 4 рази на день. Краплі розводите в 10 мл води. Якщо у вас болить шлунок, то краще готуйте трав'яний відвар. Заварюйте близько 1 чайної ложки сировини в склянці окропу. Приймайте по 50 мл 5 рази в день. Ехінацея піднімає імунітет, сприяє лікуванню багатьох запальних захворювань.
4
Приймайте вітамінний комплекс з високим вмістом вітаміну С. Середня добова доза цього вітаміну не повинна перевищувати 500-2000 мг в день, інакше можлива поява алергічної висипки.
5
Робіть прогрівання. Розпечену на сковороді сіль насипайте в щільну тканину і прикладайте до запалених лімфовузлів. Компрес тримайте близько однієї години. Якщо у вас є грілка, то використовуйте її. Час теплових процедур має бути не менше 15 хвилин.
6
Після проходження курсу лікування сходіть в лікарню. Лікар огляне вас і призначить контрольні аналізи. Якщо рівень лейкоцитів у вас в межах норми, значить, лікування пройшло успішно. А якщо ні, вам доведеться продовжити лікування.