Як позбутися депресії.

Люди думають, що депресія - це поганий настрій, апатія і зневіра. Проте депресія - це серйозне захворювання, яке вимагає негайного втручання. Якщо ситуацію пустити на самоплив, можна дочекатися ще більш неприємних хвороб.
Вам знадобиться
  • - яскраві деталі в інтер'єрі;
  • - нові речі в гардеробі;
  • - штучне світло;
  • - фізична активність;
  • - здорове харчування.
Інструкція
1
Яскраві деталі в інтер'єрі здатні врятувати людину від депресії . Тому застелите стіл красивою яскравою скатертиною, на вікна повісьте веселі фіранки. Прикрасьте своє житло таким чином, щоб воно викликало радість.
2
Додайте кілька нових речей в свій гардероб. Нехай це буде одяг життєствердних кольорів. Наприклад, жовті, червоні, блакитні, помаранчеві відтінки нагадають про літо і сонце.
3
Депресія, яку ви відчуваєте восени, може бути пов'язана з дефіцитом сонячного світла. Саме він стимулює вироблення серотоніну. Тому оточіть себе штучним світлом. Звичайно, повноцінною заміною сонячних променів він стати не зможе, але поліпшити настрій і підтримати організм цілком здатний.
4
Позбутися депресії допоможуть погожі деньки, які іноді відвідують осінньою порою. Більше гуляйте в такі дні. Користуйтеся кожною хвилиною, щоб насолодитися коротким осіннім світловим днем.
5
Тікайте від депресії за допомогою фізичної активності. Це можуть бути танці, аеробіка, китайська гімнастика, плавання, тайський бокс, стрибки зі скакалкою - все що завгодно, аби тільки приносило вам задоволення. Фізична активність усуває нервову напругу, а також сприяє виділенню в кров ендорфінів, які відповідають за хороший настрій.
6
Складаючи особисту програму по боротьбі з депресією, вносите тільки ті вчинки та рішення, які доставлятимуть радість. В вашому списку обов'язково повинен бути пункт про здорове харчування. Вживайте більше фруктів і овочів. Також виділіть час для занять улюбленою справою. Це допоможе розслабитися після напруженого робочого дня. Більше спілкуйтеся з людьми, які дороги вашому серцю.
7
Виконуйте ці прості рекомендації, і ви зрозумієте, що осінь - це лише стан природи. Осіння пора ніяк не може впливати на ваш внутрішній світ, якщо ви самі того не захочете.