Як зробити самому підвісна стеля з пластика.

Підвісна стелю з пластика - відмінна альтернатива будь-якому іншому стелі. Оптимальне співвідношення ціни і якості. Висока вологостійкість. Сучасний зовнішній вигляд. Можливість пристрою вбудованої підсвічування. Всі ці якості роблять вибір стелі з пластика самим практичним.
Вам знадобиться
  • Пластикові панелі, профіль стельовий, саморізи, дюбель-цвяхи.
  • Рівень, перфоратор, шуруповерт, куточок.
Інструкція
1
Зробіть перший і найважливіший крок до отримання підвісної стелі. Визначте горизонталь. Для цього виміряйте висоту кімнати (кухні, ванної, коридору) в кожному кутку. Вибравши найнижчий з усіх кут, відступите 5см вниз і зробіть позначку олівцем. За допомогою рівня і олівця накресліть на стіні горизонтальну лінію.
2
Візьміть профіль направляючий 27 * 28мм і просвердлите в ньому за допомогою дриля отвори. Відстань між ними приблизно 60см. Свердло вибирайте виходячи з розміру використовуваних вами дюбель-цвяхів. Так підготуйте весь направляючий профіль.
3
Прикладіть підготовлений профіль до стіни строго по горизонтальній лінії, яку ви накреслили, використовуючи рівень. Крізь просвердлені вами отвори намітьте на стіні точки свердління. Прибравши профіль, просвердлите в стіні дірки під дюбелі. Вставте пластмасові дюбелі в стінку і закріпіть на ній профіль. По всьому периметру приміщення, в якому ви робите стелю необхідно проробити те ж саме.
4
Закріпіть на стелі прямі підвіси. Попередньо просвердливши стелю так, як ви свердлили стіну. Підвіси повинні бути розміщені на одній прямій лінії. Такі лінії потрібно накреслити паралельно. На відстані 60-70см використовуючи малярський шнур і олівець.
5
Натягніть від однієї стіни до іншої нитка або волосінь. Сильно натягнувши її, закріпіть на дюбелях, якими кріпляться напрямні до стіни. Нитка повинна бути перпендикулярна лінії, вздовж якої кріпляться підвіси.
6
До підвісів кріпите профіль стельовий 60 * 27мм. Робіть це з напарником. Перший тримає профіль, максимально вирівняний по нитці. Другий прикручує його клопами (дрібні саморізи) до підвісів які потім загинаються. Так само клопами прикріпіть профіль до напрямних на стіні.
7
обшивають готовий каркас пластиковими панелями. Важливо правильно закріпити першу панель так, щоб наступні йшли під прямим кутом до профілю. Кріпляться панелі тими ж клопами. Необхідно стежити за щільністю з'єднань, щоб уникнути щілин між панелями. Це зовсім не прикрасить ваш стелю .
Зверніть увагу
Ретельно перевіряйте панелі на предмет відколів, подряпин і кривизни. Робіть це відразу як вам їх привезли, перш ніж остаточно розплатитися.
Корисна порада
Якщо ви плануєте використовувати пластиковий плінтус, вставляйте його заздалегідь. Або залишайте між стіною і панелями зазор, достатній для його установки.