Як замінити металеві двері.

Металеві вхідні двері стала неодмінним атрибутом житла нашого часу. Такі двері успішно протистоять спробам проникнення домушників, є вони і надійної протипожежної захистом. Як же самостійно замінити стару дерев'яну двері металевої?
Інструкція
1
За допомогою стамески відокремте лиштви зовні і зсередини старої коробки.
2
Повністю відкривши двері , заведіть в зазор між підлогою і полотном обценьки і піднявши вгору, зніміть двері з навісів.
3
Приблизно посередині стояків коробки зробіть наскрізні пропили і обережно вийміть її. Починати зручніше з верхньої частини.
4
Звільніть дверний отвір від залишків штукатурки і стали непотрібними закладних елементів. Якщо є якісь виступи на внутрішній поверхні отвору, які можуть перешкодити встановленню двері - видаліть їх молотком або перфоратором з насадкою у вигляді зубила.
5
Тимчасово змонтуйте нову коробку за допомогою клинів, заготовлених заздалегідь. Дотримуйте строгої вертикальність коробки, застосовуючи для перевірки рівень або висок. Зверніть увагу: виставляти коробку потрібно з боку кріплення навісів і тільки потім переходити до протилежної сторони.
6
Розташуйте коробку врівень з лицьової частиною стіни, щоб згодом при установці наличників не з'явилося щілин.
7
Навісьте полотно в коробку і перевірте легкість відкривання і роботу замків. Якщо все зроблено добре, то остаточно раскліньте дверний блок в отворі.
8
Пробуріть перфоратором отвори в стіні для кріплення коробки анкерними болтами або відрізками арматури. Місця під кріплення розташовуються або безпосередньо в коробці, або в пластинах, які приварюються до неї виробником.
9
Забийте кріпильні деталі в стіну. Якщо це арматура - расклепать виступаючий кінець або заваріть його. Якщо ви вирішили використовувати анкерні болти, то просто затягніть їх ключем. На даному етапі необхідно дотримуватися ту ж послідовність, як і при попередній вивірки положення коробки.
10
Для захисту коробки від забруднення оклейте її малярським скотчем і залийте простір між прорізом і коробкою монтажною піною. Через добу ображати надлишки піни і встановіть на місце лиштви.
Якщо вам потрібно поміняти замок в металевих дверей, для початку необхідно з'ясувати, як замок встановлений. На всіх сучасних замках назву пишуть або на ключі, або на частині замку з торця дверей. Також назва може бути на декоративній накладці.
Вам знадобиться
  • - Дверний замок;
  • - рейсмусом;
  • - олівець;
  • - викрутка;
  • - свердла;
  • - шурупи.
Інструкція
1
Для початку необхідно зробити розмітку. Для цього потрібно відміряти близько метра від підлоги на примикає до одвірка стороні дверей. Після призначте корпус замку до горизонтальної лінії, яку тільки що провели. Відміряйте нижній край. Для точної установки замку можна скористатися рейсмусом. Його планки потрібно розвести на відстань, яка відповідає товщині замку. Потім проведіть дві лінії. Вони повинні бути перпендикулярні двом горизонтальним, які проходять по центру торця.
2
Після цього виставите відстань в рейсмус. Воно повинно точно збігтися з відстанню між шпиндельним отвором і передньою частиною запірного механізму. Притисніть щільно рейсмус до торця дверей і відзначте розміри замку на лицьові сторони. Також необхідно нанести розташування замкової щілини. Між проведеними раніше вертикальними лініями необхідно провести ще одну.
3
Далі необхідно підібрати свердло для отвору шпинделя. Врахуйте, він повинен вільно обертатися. Встановіть свердло на розмітку, яка нанесена на лицьову сторону і просвердлите її наскрізь. Аналогічна процедура повинна бути виконана і з зворотною стороною. Отвір під замкову щілину робиться точно так само.
4
Висвердлите отвори для корпусу замку. Використовуване свердло має дорівнювати товщині корпусу. Щоб не просвердлити отвір глибиною більше покладеного, потрібно заклеїти свердло ізоляційною стрічкою в тому місці, де закінчується розмір глибини замку. Також необхідно висвердлити декілька отворів на лінії розмітки гнізда. Залишилося тільки за допомогою молотка і долота вичистити отвір під гніздо замку. Підрівняйте краї.
5
У дану проріз врежьте замок. Після цього відзначте розміри замку на торцевій стороні дверей. Також необхідно відзначити місця для шурупів. Встановіть шпиндель замку, проштовхнувши його в квадратний отвір в корпусі. Залишилося тільки встановити накладки для ручок і самі ручки. Закріпіть конструкцію шурупами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gbpL81QYRjo
Зверніть увагу
Трапляється різне - замки ламаються, зламуються зловмисниками, а коли господарі ставлять новий, намагаються ще більше убезпечити себе і зробити так, щоб новий замок в металевих дверей більше не підвів і служив господарям бездоганно. Zamok SOS дарує відчуття надійності своїм клієнтам! Ми чекаємо Вас! Термінова заміна замка або сюрпризи від замкових механізмів. Необхідність замінити замок в дверях може бути різною.
Корисна порада
При переїзді заміна замків в металевих дверях необхідна, оскільки невідомо в кого з Попереднє орендарів могли залишитися ключі від вашого нового житла, офісного приміщення, орендованої квартири. Щоб замінити замок в залізних дверей з вертикальним приводом (під`єднаним!), Необхідно ваші двері розібрати, тобто зняти оббивку або панель МДФ, зняти всю фурнітуру і т.д. Зустрічаються іноді нерозбірні двері, що ускладнює процес заміни замка.