Як підключити комп'ютер до плазмового телевізора.

Певна частина користувачів давно відмовилася від звичайних комп'ютерних моніторів на користь рідкокристалічних і плазмових телевізорів. Для підключення телевізора до системного блоку необхідно враховувати деякі нюанси.
Вам знадобиться
  • - кабель відеосигналу.
Інструкція
1
Справа в тому, що сучасні плазмові телевізори володіють наступними роз'ємами для прийому відеосигналу: HDMI, VGA і компонентні роз'єми. Для успішного підключення телевізора до системного блоку або монітора необхідно знайти аналогічні або відповідні порти на відеоадаптері. Вивчіть роз'єми відеокарти.
2
Врахуйте, що існують взаємозамінні роз'єми, наприклад порти DVI і HDMI передають цифровий сигнал і можуть підключатися через перехідник. А порти VGA і DVI з'єднуються переходником, незважаючи на те, що через канал VGA передається тільки аналоговий сигнал. Придбайте потрібний кабель і перехідники до нього.
3
З'єднайте відеоадаптер системного блоку або ноутбука з каналом прийому відеосигналу телевізора. Включіть обидва пристрої. Дочекайтеся завантаження операційної системи. Використовувати одночасно і монітор і телевізор можна лише в тому випадку, якщо ваша відеокарта підтримує двоканальний режим передачі відео.
4
Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в панель управління комп'ютером. Виберіть меню «Оформлення та персоналізація» і відкрийте пункт «Екран» (Windows Seven). Відкрийте меню "Налаштування роздільної здатності екрану».
5
Виділіть символічне зображення другого дисплея (телевізора) і активуйте параметр «Зробити цей екран основним». Зазвичай цей параметр використовують у разі одноканальної роботи відеокарти.
6
Якщо ж ваше відео пристрій підтримує двоканальний режим, то активуйте пункт «Дублювати ці екрани». У такому випадку на обидва пристрої буде передаватися ідентичне зображення.
7
Якщо ви активуєте функцію «Розширити цей екран», то ви отримаєте можливість використовувати обидва пристрої незалежно один від одного. В даному випадку рекомендують призначити основним пристроєм стандартний монітор, тому що саме на ньому будуть спочатку запускатися всі програми.
Якщо ви хочете використовувати плазмовий телевізор як комп'ютерний монітор, то навчіться правильно підключати і налаштовувати обидва обладнання. Пам'ятайте про те, що для здійснення цього завдання потрібна наявність певних аксесуарів.
Вам знадобиться
  • - кабель DVI-HDMI.
Інструкція
1
Оберіть роз'єм в телевізорі, через який ви будете здійснювати підключення цього пристрою до відеокарти комп'ютера. Природно, краще використовувати цифрові канали передачі даних, тому що це дозволить забезпечити високу якість зображення. Зазвичай відеокарти комп'ютерів наділені роз'ємом DVI або HDMI, які здатні передавати цифровий сигнал. Знайдіть відповідний порт на корпусі телевізора. Канал DVI можна з'єднати з HDMI-портом при використанні спеціального кабелю.
2
Виконайте підключення відеокарти до телевізора. Цей процес можна здійснювати без виключення вищевказаних пристроїв. Відкрийте меню налаштувань плазмової панелі. Перейдіть до меню «Джерело сигналу» і вкажіть той порт, до якого ви підключили кабель.
3
Тепер налаштуйте відеокарту комп'ютера. Для цього можна використовувати стандартні можливості операційної системи Windows. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Оформлення та персоналізація». Знайдіть меню «Екран» і відкрийте пункт «Підключення до зовнішнього дисплею», розташований у цьому меню. Якщо у верхній частині вікна як і раніше відображається зображення одного монітора, то натисніть кнопку «Знайти» і почекайте, поки система визначить плазмовий телевізор.
4
Тепер клацніть по зображенню монітора або телевізора і активуйте параметр «Зробити цей екран основним». Після цього всі запущені програми будуть відкриватися на вибраному дисплеї. Активуйте функцію «Розширити цей екран». Область робочого столу буде збільшена за рахунок другого екрану.
5
Запустіть будь-яку програму, наприклад програвач відеофайлів. Перемістіть її за межі основного дисплея. Встановіть необхідний дозвіл для екрану телевізора, щоб прибрати чорні смуги, розташовані у верхній і нижній частині дисплея.