Як утеплити стіни в квартирі. плівкові пластини на стінку утеплити.

Тепло в квартирі - це не тільки комфортний мікроклімат, а й економія електроенергії, яку доводиться задіяти, коли включаються електрообігрівачі. Стіни добре пропускають холод, особливо якщо ваша квартира торцева. Утеплити стіни в квартирі можна самому, маючи деякі будівельні навички.
Вам знадобиться
  • міліметровий папір, олівець, ізоляційні матеріали з мінеральних волокон або жорсткого пінопласту, гострий ніж з довгим лезом, ножівка, дерев'яні рейки, антисептик, листи гипрока, п/е плівка, клеюча стрічка, меблевий степлер, шурупи, шуроповерт
Інструкція
1
Зробіть на папері точний креслення стін, які потребують утеплення. Можна зробити розрахунок на міліметровому папері. Ви точно дізнаєтеся кількість необхідного ізоляційного матеріалу, що позбавить вас від непотрібних витрат.
2
Зробіть обрешітку. Обшийте стіну дерев'яними рейками з кроком 60см. Дерево обробіть антисептиком.
3
Розпиляєте ізоляційний матеріал за розміром пустот дерев'яної обрешітки. Плити з жорсткого пінопласту ріжуться ножівкою або електролобзиком. Плити з мінеральних волокон ріжуться гострим ножем. Не використовуйте для розрізання плит з мінеральних волокон електроінструмент, інакше в повітрі буде велика концентрація шкідливих речовин.
4
Додайте підготовлені ізоляційні плити в порожнечах обрешітки.
5
Запобіжите проникнення вологи з кімнати в ізоляційні плити. Це робиться створенням паронепроникного шару, який перешкоджає накопиченню вологи в утеплювачі. В якості паронепроникного шару використовується п/е плівка. Плівка прикріплюється до дерев'яних рейок за допомогою степлера. Смуги плівки розташовуються внахлест і кріпляться між собою клейкою стрічкою, що забезпечує надійну герметизацію.
6
Зверху на плівку пригвинтите листи гіпсокартону. Гіпсокартон можна буде штукатурити під шпалери або фарбування.
Зверніть увагу
Утеплення стін, яке проводиться зсередини квартири, створює підвищену вологість у приміщеннях. Необхідно передбачити хорошу вентиляцію в квартирі.
Корисна порада
Якщо у вас є необхідність в позбавленні від шумів, а не тільки в утепленні стін, то уважно дивіться на властивості утеплювача при покупці. Не всі теплоізоляційні матеріали мають звукоізоляційні властивості.