Як закрити газові труби в кухні. Як закрити труби від витяжки.

Газові труби на кухні доставляють багато незручностей мешканцям. Крім естетичної непривабливості, вони часто не дозволяють закріпити на стіні навісні шафи, нормально встановити побутову техніку. Один з найпростіших способів - закрити газові труби в короб з гіпсокартону.
Вам знадобиться
  • - вертикальний профіль;
  • - гіпсокартон;
  • - саморізи;
  • - піна монтажна;
  • - ніж будівельний;
  • - алмазна сітка № 100;
  • - ножиці по металу;
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
Для монтажу короба встановіть вертикальні профілі. Вам знадобиться три штуки. Заміряйте відстань між кожним профілем, потім відміряйте таку ж відстань на оцинкованому профілі, накресліть контур для заготовки.
2
Зробіть заготовки за допомогою ножиць по металу. Акуратно вставте їх між профілями і закріпіть. Кріплення повинні бути міцними, тому оптимальний варіант - використовувати саморізи. Як альтернативний варіант можна використовувати просекатель.
3
За допомогою шуруповерта прикрутите до профілю листи гіпсокартону. Виконайте це спочатку з одного боку, потім - з іншого. Акуратно зріжте або відпиляйте виступаючий край гіпсокартону.
4
Лінію зрізу вирівняйте алмазної сіткою. Тепер запеньте щілини, що залишилися між коробом з гіпсокартону і стіною. Дайте монтажній піні застигнути, потім будівельним ножем видаліть її залишки.
5
Облицьовувати гіпсокартоннних короб, під яким заховані газові труби , можна на власний розсуд. Конструкцію можна забарвити в тони, що гармонійно поєднуються з колірною гамою кухонного інтер'єру. У цьому випадку короб необхідно попередньо шпатлевать.
Зверніть увагу
Газові лічильники і труби на кухні монтуються на видних місцях, згідно з діючими нормативами. Правилами безпеки передбачений вільний доступ до газових мереж і приладів, щоб у разі витоку або інший нештатної ситуації можна було без проблем перекрити подачу газу в житлове приміщення. Перенесення труб без узгодження у відповідних інстанціях заборонений.
Корисна порада
Сховати труби на кухні можна під спеціально спроектованими шафами, в яких відсутня задня стінка. Для цього у верхньому і нижньому горизонтах необхідно зробити пропили, адаптовані під гнучкий шланг і газові комунікації. Лічильник також закрити за фронтоном шафи, але при цьому вільний доступ до нього зберігається.