Як зробити звукоізоляцію.

Відносно недавно ввели постанову про заборону на шум після 11 години вечора. Це потрібне постанову, але воно ставить багатьох людей у скрутне становище. Адже іноді хочеться вдосталь повеселитися з друзями ввечері, а сусіди не дають. Ця ж проблема часто виникає у професійних музикантів, які вдома репетирують. Щоб не сваритися з сусідами через шум, краще ізолювати свою квартиру від проникнення звуку.
Інструкція
1
Ізолювати можна як окремі елементи, так і свою квартиру повністю. Почнемо з підлоги. Спочатку зніміть верхній шар підлоги, закладіть всі щілини, які зазвичай з'являються по периметру приміщення і на стиках плит. Найкраще для цього підійде мінеральна вата. Однак дотримуйтеся обережності при роботі з нею, надягайте рукавички. Між лагами також потрібно прокласти плити з мінеральної вати. Їх товщина повинна бути не менше 45 мм. Чим більше - тим краще. На це покриття постеліть ДСП і прикрутіть його саморезами до лагів. А на сам підлогу постеліть ковролін. Такий листковий пиріг буде хорошою перепоною для звуку.
2
Ізоляція стін починається з усунення їх дефектів. Закладіть всі зазори, щілини, Звукоізолюючий розетки і вимикачі. Набейте на стіну шар все тієї ж мінеральної вати, Тепер вмонтовуйте каркас з металопрофілю. Зверху на металопрофиль кріпиться гіпсокартон, і вже йому надають естетичний вигляд. Цей спосіб всім хороший, тільки стіни «з'їдають» багато простору.
3
Є більш екзотичний, але не менш ефективний спосіб. Візьміть паперові підставки, в яких продають яйця. Їх не проблема дістати: просто домовтеся з продавцем у відділі продажу яєць, він з радістю позбудеться них. Цими підставки і потрібно оббити стіни. Незважаючи на те, що вони досить тонкі, порожнини в осередках повністю гасять звуки.
4
Щоб ізолювати стеля, краще використовувати натяжна стеля. Він сам по собі гасить звуки, а також приховує в своїх надрах шар мінеральної вати, яка прибивається до стелі-основі.
Кожному господарю хочеться, щоб його будинок був царством спокою, тиші і затишку. Але зробити це непросто, особливо в великопанельному багатоповерховому будинку, де шум йде звідусіль. Він переслідує нас протягом усього життя і скрізь. Удома можна відгородитися від нього, якщо виконати грамотну звукоізоляцію . Це дуже трудомістка справа, яка вимагає витримки і терпіння. Але воно того варте, адже сусіди теж прекрасно чують, що відбувається у вас в квартирі, і звукоізоляція убезпечить від непотрібних вух.
Інструкція
1
Визначтеся, якими грошовими кошти ви маєте. Підрахуйте, у скільки приблизно вам обійдеться створення «острівця тиші», складіть приблизний список необхідних вам для цього матеріалів. Вирішіть, що ви будете ізолювати: стіни, стелю або всю кімнату повністю.
2
Почніть роботи з ізоляції на підлозі. Знайдіть і проконопатьте всі щілини по периметру і в місцях стиків плит. Кращим заповнювачем таких отворів стане мінеральна вата або будь-який інший звукоізоляційний матеріал.
3
Встановіть на підлозі лаги у вигляді осередків, в які укладіть плити утеплювача. Зверху постеліть плити ДСП і постеліть ковролін. Тепер через пів сторонні шуми не пройдуть. Або залийте бетонну стяжку, через яку звук точно не пройде.
4
Стіни ізолюються схожим способом, проте їх попередньо потрібно підготувати, прибравши всі дефекти. Змонтуйте каркас з металевих або дерев'яних профілів, до яких прикріпіть гіпсокартон. У простір між профілем і стіною укладіть шар мінеральної вати.
5
Для верхньої частини кімнати найкраще використовувати натяжна стеля. Він, на відміну від підвісного, не підсилюватиме шум від сусідів, які живуть поверхом вище. Прикріпіть до основної стелі плити скловолокна, а потім повісьте натяжні стелі, які самі по собі добре поглинають шуми.