Як включити плагін в Опері. опера дозволити плагіни.

Розширення ( плагіни ) для Opera - це dll-файли, що закачуються з інтернету і копійовані в папку programplugins, що знаходиться в настановної папці. Всі плагіни , що знаходяться в папці programplugins, підключаються браузером Opera автоматично при запуску.
Інструкція
1
Розкрийте меню «Сервис» у верхній панелі вікна браузера Opera і перейдіть в пункт «Додатково» для визначення встановлених плагінів.
2
Виберіть пункт «Модулі» і уважно вивчіть список.
3
Поверніться в меню «Сервис» і перейдіть в пункт «Швидкі настройки» для включення/відключення вже встановлених розширень.
4
Перейдіть в пункт «Включити плагіни » і виконайте необхідні операції. Загальним принципом установки потрібних розширень є переміщення файлу NSAPI4, що має вигляд імя_плагіна.plugin, в директорію/Library/Internet Plug-ins/і перезапуск браузера. Бажане розширення повинно відображатися в «Інструменти» -> «Додатково» -> «Модулі».
5
Завантажте розширення Adobe Reader з офіційного сайту http://get.adobe.com/reader/і перезапустіть браузер Opera для установки даного плагіна вручну.
6
Завантажте Adobe Shockwave Player з офіційного сайту Adobe і завершите роботу програми Opera перед початком установки.
7
Запустіть інсталятор розширення і переконайтеся в тому, що в списку браузерів обрана Opera. В іншому випадку натисніть кнопку «Обзор» і вкажіть шлях C: Program FilesOperaProgramPlugins.
8
Завантажте розширення Adobe Flash Player з офіційного сайту Adobe і відкрийте образ диска.
9
Виконайте подвійний клік миші на значок Install Adobe Flash Player.
10
Дочекайтесь появи попередження установника про необхідність завершення роботи браузера і закрийте Opera.
11
Завантажте розширення Perian з офіційного сайту і відкрийте образ диска.
12
Виконайте подвійний клік миші на ярлик Perian.prefPane для початку установки плагіна.
13
Перезапустіть панель налаштувань для початку роботи розширення.
14
Завантажте розширення Silverlight з офіційного сайту і відкрийте образ диска.
15
Виконайте подвійний клік миші на значок установника та дотримуйтеся порад майстра установки плагіна.
16
Перезапустіть браузер Opera для застосування обраних змін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gBz_fLV8BL4
Модулі значно розширюють можливості сучасних платформ для створення сайтів. Але крім пошуку і завантаження потрібного плагіна, його необхідно встановити, а також активувати через адміністративну панель.
Вам знадобиться
  • - власний сайт;
  • - платформа Joomla.
Інструкція
1
Вам необхідно визначитися з призначенням плагіна, а виходячи з цього вибирати потрібне доповнення. Пошук додатків краще проводити через адміністративну панель вашого сайту або на спеціалізованих сайтах, яких зараз бессметное кількість.
2
Після вибору плагіна потрібно клацнути на посилання завантаження і зберегти додаток на своєму комп'ютері. При установці через особистий сайт досить знати всього лише інтернет-адресу об'єкта (url). Для отримання посилання натисніть правою кнопкою миші на об'єкті і виберіть пункт «Скопіювати адресу».
3
Потім слід перейти в адміністративну панель в розділ «Розширення» і вибрати опцію «Встановити або видалити». Перейдіть до порожнього полю «Завантажити файл пакета» та натисніть кнопку «Огляд». У вікні, вам необхідно вказати шлях до архіву, який був недавно викачаний. Натисніть Enter, щоб підтвердити свій вибір. Якщо архіву у вас немає, але є посилання на нього, вставте її в поле «Встановити з url».
4
Після натискання на кнопку «Встановити» відбудеться інсталяція нового доповнення. Тепер він функціонує, але працює не повністю. З чим це пов'язано? Його необхідно активувати, щоб задіяти роботу всіх функцій. Відкрийте розділ «Розширення і клацніть мишею по значку« Менеджер плагінів ».
5
На завантажившись сторінці знайдіть назву доповнення. У цьому рядку є невелике поле, яке необхідно відзначити. Цей пункт почне повністю функціонувати тільки після його виділення і натисканні кнопки «Включити».
6
Плагін був активований, але ще не налаштований, тому сміливо натискайте на однойменну кнопку і приступайте до тонкої настройки поточного доповнення. Не забувайте, що роботу активованого плагіна можна перевірити тільки на одній зі сторінок запущеного сайту, а не в адміністративній панелі.