Як зробити активний робочий стіл.

Елемент «Активний робочий стіл» (Active Desktop) дозволяє виконати настройку робочого стіл а таким чином, щоб він працював як особиста інтернет-сторінка з відображенням і автоматичним оновленням елементів обраних веб-вузлів. Основним недоліком Активного робочого стіл а є необхідність постійного інтернет-з'єднання.
Інструкція
1
Викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на порожньому просторі робочого стіл а і виберіть пункт Active Desktop для включення обраного елемента.
2
Застосуйте прапорець на полі «Відображати веб-вміст» для активації елемента. Зніміть прапорець на полі «Відображати веб-вміст» для відключення елемента.
3
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Налаштування» для додавання елемента Active Desktop на робочий стіл.
4
Вкажіть пункт «Панель управління» і розкрийте значок «Екран» подвійним кліком миші.
5
Перейдіть на вкладку «Веб» та натисніть кнопку «Створити».
6
Натисніть кнопку «Так» для використання елемента Active Desktop з колекції компонентів робочого стіл а, пропонованих веб-вузлом Microsoft.
7
Натисніть кнопку «Ні» для використання веб-вузла як елемента робочого стіл а Active Desktop і введіть адресу потрібного вузла.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Налаштування» для вибору інтернет-сторінку як малюнка робочого стіл а.
9
Виберіть пункт «Панель управління» і розкрийте значок «Екран» подвійним кліком миші.
10
Перейдіть на вкладку «Шпалери» та натисніть кнопку «Огляд».
11
Оберіть «Документ HTML» в діалоговому вікні та знайдіть бажаний файл на жорсткому диску.
12
Натисніть кнопку «Відкрити» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
13
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Налаштування» для видалення елемента Active Desktop з робочого стіл а.
14
Виберіть пункт «Панель управління» і розкрийте значок «Екран» подвійним кліком миші.
15
Перейдіть на вкладку «Веб» і вкажіть призначений до видалення веб-вузол.
16
Натисніть кнопку «Видалити» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Так».
17
Натисніть кнопку OK для підтвердження застосування обраних змін.
Корисна порада
Виконайте клік правою кнопки миші на вподобаному малюнку на будь-який веб-сторінці для виклику сервісного меню і виберіть команду «Зробити малюнком робочого столу» для використання бажаної графіки як шпалери.