Як зробити ключ до домофону. Як полагодити таблетку від домофона.

Практично всі під'їзди в житлових будинках сьогодні оснащені домофонами ключами. Можливо, ви втратили свій ключ, і вам необхідний новий. Зробити його можна досить швидко, якщо звернутися до професіоналів.
Інструкція
1
Зверніться у фірму, яка встановлювала домофон на ваш під'їзд. Як правило, адреса і телефон компанії пишеться прямо на вхідних дверей з вулиці, під домофонами замком. Якщо інформації там немає, запитайте старшу по під'їзду або сусіда, який ініціював свого часу збір грошей на встановлення домофона.
2
Замовте універсальний домофонної ключ. Таку послугу пропонують зараз практично всі майстерні з виготовлення ключів. Однак врахуйте, що саме до вашого домофонами влаштуванню ключ-універсал може не підійти, це справа везіння. Як правило, такі ключі містять в собі обмежену кількість кодів, розрахованих на декілька різних домофонів в окрузі. Але чи входить ваш під'їзд в ці кілька, можна буде дізнатися тільки досвідченим шляхом.
3
Виготовити домофонної ключ самостійно практично нереально, якщо ви не радіоаматор або програміст. Якщо все ж зважитеся, вам знадобиться програматор. Його можна спробувати зробити самостійно по інтернетівським схемам, або купити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_j4P1E85vrI
Зверніть увагу
Якщо ви надасте в майстерню домофонної ключ і попросіть зробити вам дублікат, робота займе не дуже багато часу.
Кодові замки, колись настільки популярні в багатоповерхових будинках, а також двері на клямці, яка закривається зсередини довели свою неефективність. Обчислити, який код на замку не складно - це видно по самим витертим цифрам, двері на клямки приносять незручність самим мешканцям та їх відвідувачам, які не можуть потрапити всередину без дзвінка по телефону. Тому, в більшості під'їздів зараз стоять домофонні системи.
Інструкція
1
Все нові будинки відразу оснащуються домофонами, а їх оплату включають у вартість житла, а в подальшому в єдині квитанції по оплаті. У «хрущовках» ж установка домофона - це справа, одноголосно прийняте всіма мешканцями під'їзду.
2
Обдзвоніть постачальників домофонних послуг. Їх адреси і телефони можна взяти в електронних довідниках. Дізнайтеся, чи надає конкретна фірма послуги з установки домофонів у вашому будинку, і якщо так, то поцікавтеся умовами, тарифами на установку, абонентську плату і вартість ключів. Також дізнайтеся, які пільги будуть надані саме вам, як організатору підключення. Багато фірм дають велику знижку організатору за виконану ним роботу, а робота не маленька.
3
Вам потрібно буде обійти мешканців з опитувальних листом в руках. Нехай в ньому будуть пункти про те, що не влаштовує мешканців у їхньому під'їзді. Найчастіше таких пунктів набирається пристойно. Потім потрібно буде поспілкуватися з кожним сусідом окремо на предмет установки телефону: це зручно, під'їзд завжди теплий, менше чужих буде, можна облаштувати під'їзд (за рахунок ЖЕКу) і зробити його затишним і так далі. Постарайтеся замотивувати їх на те, щоб вони і інших сусідів закликали до цього, так як, чим більше буде учасників установки, тим менше платити кожному.
4
Коли на вашій стороні буде близько 80% квартир, починайте збирати гроші. Уже на цьому етапі потрібно укласти попередній договір з домофонної компанією. Після збору необхідної суми, ви йдете в офіс компанії, оплачуєте роботу і матеріали, отримуєте і чекаєте, коли довгоочікувану двері вам поставлять.
5
Заздалегідь будьте готові до того, що так просто розлучатися зі своїми грошима не захоче розлучатися ніхто, тому заздалегідь підготуйте вагомі аргументи. До речі, статистика показує, що більшість з тих, хто спочатку відмовився від установки домофона, з часом починають шкодувати про це. Вихід для таких людей простий - їхати в офіс компанії та укладати договір на установку та підключення домофона в свою квартиру.