Як відкрити виробництво напівфабрикатів.

Напівфабрикати користуються чималою популярністю на продовольчому ринку, тому цех по їх виготовленню - вигідна і надійна форма бізнесу. Як його відкрити?
Інструкція
1
Вивчіть умови ринку, визначте наявних у вашому місті постачальників сировини і можливі місця збуту готової продукції. Самостійно або за допомогою фахівців розробіть бізнес-план. Зіставте умови, пропоновані постачальниками сировини, і виберіть оптимальний варіант.
2
Орендуйте необхідне приміщення. Враховуйте всі необхідні санітарно-гігієнічні вимоги, а також питання пожежної безпеки. Якщо органи нагляду знайдуть умови роботи невідповідними, дозволу на роботу ви не отримаєте.
3
Закупити необхідне обладнання, враховуючи можливості збуту продукції. Доцільніше починати з невеликих обсягів випуску товару, так як у вас можуть виникнути складнощі з реалізацією. Ви можете вибрати повністю укомплектовану технологічну лінію для виробництва невеликих партій напівфабрикатів . Якщо ви припускаєте, що автоматичної буде тільки частина процесу, а наприклад, ліплення або упаковка виробів виконуватиметься вручну, можете придбати тільки ті апарати, які необхідні.
4
Підберіть всю необхідну нормативно-технічну документацію, особливо якщо ви займаєтеся м'ясними напівфабрикатами. Потім узгодьте умови виробництва з санепідстанції та пройдіть процедуру сертифікації.
5
Підберіть і навчіть персонал. Кожен працівник повинен мати санітарну книжку і щорічно проходити процедуру медогляду за рахунок підприємства.
6
Домовтеся з постачальниками сировини. Краще всього, якщо виробники сировини знаходитимуться недалеко. Наприклад, цех по виробництву м'ясних напівфабрикатів доцільно розмістити поблизу м'ясокомбінату, знизити витрати на перевезення.
7
Подбайте про упаковку. На ній має бути зазначено назву підприємства, склад продукту, дата і час виготовлення, термін придатності.
8
Знайдіть місце збуту, хоча про це краще домовитися заздалегідь. Це можуть бути маленькі магазини, супермаркети, ринки.
Власне виробництво заморожених пельменів і вареників може організувати підприємець, раніше в сфері харчової промисловості не задіяний. Хоча в цьому випадку йому доведеться шукати собі опору у вигляді досвідченого технолога. Ринок напівфабрикатів насичений практично в будь-якому регіоні, але, як і у випадку з будь-яким іншим часто споживаним продуктом, свого покупця пельмені знайдуть обов'язково, тому шанси домогтися успіху в такого роду бізнесі є практично завжди.
Вам знадобиться
  • - приміщення від 100 квадратних метрів площею;
  • - свідоцтво про реєстрацію ІП;
  • - проект цеху, затверджений в трьох інстанціях;
  • - комплект устаткування для виробництва і зберігання напівфабрикатів;
  • - дві бригади працівників (14 осіб), вантажник і водій-експедитор.
Інструкція
1
Знайдіть приміщення, яке потім можна буде назвати «виробничим» - площа повинна складати не менше 100 квадратних метрів, а інженерні комунікації (особливо електромережу) витримувати підвищені навантаження. Важливо оточення вашого майбутнього цеху напівфабрикатів - не всі можуть бути в захваті від такого сусідства, а невдоволення місцевих жителів легко перетікає в санкції з боку Росспоживнагляду. Найкраще винести цех в промзону або навіть за місто, головне правильно оцінити якість наявних там під'їзних шляхів.
2
Зареєструйте індивідуальне підприємництво - така організаційно-правова форма добре підійде для невеликого цеху, що виробляє напівфабрикати. Складіть проект майбутнього цеху, замовте його професійним проектувальникам, узгодьте проект з відділом архітектури та містобудування, підрозділом Росспоживнагляду (колишньої СЕС) і пожежною інспекцією. В деяких регіонах додатково може знадобитися дозвіл екологічних служб.
3
переобладнують приміщення під свої виробничі цілі - відокремте складське приміщення від власне виробничої зони, склад в свою чергу розділіть на зону для зберігання сировини і зону для зберігання готової продукції. Добре було б відвести в тій же будівлі місце і для невеликого офісу, але зробити це не завжди дозволяє площа. Закупити обладнання, для виготовлення пельменів та інших напівфабрикатів - тестораскаточную машину, тістоміс, м'ясорубку, потужну електричну плиту і холодильну камеру, а також комплект піддонів.
4
Відкрийте вакансії і дайте оголошення про них в ЗМІ (найкраще друковані). В цілях економії задовольнятися доводиться працівниками без кваліфікації, знадобиться вам на перших порах близько десяти ліпників, двоє Фаршесоставитель і двоє фасувальників, раціонально розділити їх на дві зміни по сім чоловік. Крім того, на вашому підприємстві буде задіяний водій-експедитор і вантажник, а при потребі і технолог. Роль керівника виробництва і бухгалтера спочатку виконувати доведеться самому підприємцю.