Як підготувати макет до друку. перевірити макет в coreldraw.

Розробка та підготовка макета для друку в друкарні - це дуже відповідальна частина роботи. Їй потрібно приділити максимум уваги, щоб ваша друкована продукція на виході відповідала вашим задумам і ідеям.
Інструкція
1
Відкрийте макет, створений в програмі CorelDraw для офсетного друку. Щоб приготувати макет до друку, додайте до існуючого розміром по 2 мм (мінімум) з кожної сторони для підрізування. Всі елементи, які несуть інформаційне навантаження, такі як логотип, текст, розташуйте не менше як на 3 мм від краю. Не використовуйте білі поля. Збережіть растрове зображення тільки у форматі TIFF, використовуйте дозвіл 300 dpi. При використанні функцій імпорту з посиланнями на зображення віддавайте всі ілюстрації разом з макетом. Переведіть шрифти в криві для підготовки макета до друку. Якщо це не можна зробити, запишіть всі шрифти, які використовуються, разом з макетом. Переведіть всі використовувані ефекти в Bitmap-об'єкти, розширення їх має бути 300 dpi. Згрупуйте макет. Змінюйте растрові зображення в Photoshop, потім імпортуйте їх в CorelDraw. Відкрийте меню «Файл» -> «Інформація про документ». Перевірте, чи є текст, зображення або профілі кольору не в CMYK. Якщо так, виправте це.
2
Збережіть макет у форматі eps або tif, якщо необхідна підготовка макета до широкоформатного друку. Дозвіл при цьому встановіть 150, а краще використовуйте вимоги до макету в друкарні, де будете його друкувати. При створенні макета в Adobe Photoshop в момент приготування до друку, видаліть з файлу всі альфа-канали, склейте шари в єдиний, що не зберігайте файл з компресії. Все інше повторіть з першого кроку.
3
Відкрийте макет, створений в InDesign. Формат файлу такого макета - pdf. За допомогою даної програми можна створити макет для поліграфічного видання, для широкоформатного ж друку його не можна використовувати. Переконайтеся, що підготовлений до друку PDF-файл відповідає таким вимогам: у нього впроваджені всі вхідні в макет шрифти, дозвіл растрових зображень досить для якісної друку, обрана компресія зображень не призведе до втрати якості, використані кольори знаходяться в потрібному колірному просторі (це залежить від специфіки друку), формат ілюстрацій - векторний, параметри сторінки точні і вони враховують кордону навиліт.
4
Налаштуйте Adobe Acrobat Distiller для підготовки макета . Змініть розмір сторінки відповідно величині макета , додайте поля під обріз. Для цього перейдіть у вкладку «Головна». Далі перейдіть у вкладку «Стиснення» і зменшіть розмір файлу. Виберіть максимальну якість. Якщо розміри будуть великі, поступово знижуйте його до потрібного розміру (це потрібно уточнювати у менеджерів друкарні). Шрифти, які використовуються, вкладіть у файл PDF. Переконайтеся, що у вкладці «Шрифти» встановлений перемикач «Включити всі шрифти». Не використовуйте у файлі ICC-профілі - це може спотворити кольору. Відкрийте файл у програмі Acrobat Reader і перевірте наступне: файл легко відкривається, розміри сторінки більше обрізного формату на 6 мм, всі сторінки знаходяться в одному файлі і розташовані по порядку, назва файлу містить тільки латинські символи. Після цього можна сміливо відправити макет на друк.