Як запікати курку в мікрохвильовці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Запікати курку в звичайній духовці досить клопітно, та й не завжди можливо. В цьому випадку нічого не заважає вам приготувати її в СВЧ-печі - вийде не менш смачно, а мороки буде куди менше.
Вам знадобиться
  • Куряча тушка.
  • Для маринаду:
  • приправа" До курки "- 4 ст.л;
  • приправа" К грилю "- 2 ст.л;
  • сік одного лимона;
  • часник - 2 зубчики.
Інструкція
1
Разморозьте курку , видаліть тельбухи. Простежте за тим, щоб на курці не залишилося металевих скріпок від упаковки, інакше ви ризикуєте влаштувати будинку феєрверк. Курку перед приготуванням зважте, щоб потім правильно розрахувати температуру і час приготування. Якщо ви запікаєте фаршировану курку , то зважуйте її разом з фаршем.Еслі ваша курка важить менше 1,5 кг, то вона приготується швидко, але не встигне підрум'янитися. Тому для більш апетитного вигляду перед запіканням намажте її соєвим соусом або розтопленим вершковим маслом.
2
Приготуйте маринад для курки на свій розсуд. Можна, наприклад, зробити так: візьміть 4 ст.л приправи «До курки», лимонний сік, 2 ст.л приправи «К грилю», 2 роздавлених зубчика часнику, перемішайте, змажте курку і залиште на деякий час. В принципі, достатньо і півгодини, але кілька годин - куди краще.
3
Додайте птицю в СВЧ-печі правильно. Якщо тушка більше 1,5 кг, то компактно її складіть - зв'яжіть крильця і ніжки. У великої курки кінчики крил прикрийте фольгою, щоб вони не підгоріли. Велику птицю укладайте грудкою вниз - пізніше ви повинні будете її перевернути.
4
Використовуйте мішечки для смаження, якщо боїтеся забруднити мікрохвильову піч або побоюєтеся, що птах погано приготується. В цьому випадку покладіть усередину спеціальні грати для смаження. Птицю помістіть в мішечок (не забудьте видалити з нього всі металеві скріпки), укладіть грудкою на решітку і починайте готувати.
5
Видаліть мішечок, коли пройде половина часу для приготування. Курку переверніть грудкою вгору, полийте соєвим соусом і продовжуйте готувати.
6
Дістаньте курку з печі і прикрийте фольгою - вона буде відбивати всередину тепло, і таким чином курка «дійде» до готовності вже поза мікрохвильовки. Щоб перевірити готовність курки, проколіть її виделкою і трохи натисніть. Якщо потече прозорий сік, значить, курка готова. Якщо рожевий - курці ще треба постояти в печі.