Як виявити паразитів.

В організмі людини може мешкати понад 300 видів паразитів . За допомогою сучасних лабораторних методів діагностики їх можна виявити в печінці, кишечнику, серці, легенях, крові та інших органах. Зараження відбувається різними шляхами, але найчастіше харчовим шляхом, через інфіковані продукти, овочі, фрукти і воду. Відомо, що трихінели паразитує в м'ясі і на 95% свині заражені трихінельозом. Стрічковий черв'як живе в рибі і при вживанні строганини, солоної риби можливе зараження людини.
Інструкція
1
За допомогою копрологіческого методу (дослідження калу) можна визначити наявність паразитів в організмі людини. Лаборант знаходить в мазках яйця паразита під бінокулярним мікроскопом, але результативність копрологіческого дослідження становить всього лише 10-20%. Забір всіх аналізів для лабораторного дослідження у пацієнтів проводиться в клініко-діагностичній лабораторії або в діагностичному центрі медичним персоналом. Для діагностики ентеробіозу використовується зішкріб на виявлення гостриків. Для проведення дослідження на ентеробіоз у хворого береться матеріал зовнішнього відбитка з періанальних складок.
2
Найбільш достовірним вважається серологічний метод. Суть методу полягає у визначенні в аналізі крові тіпоспеціфіческіх антитіл до певних гельмінтам. Але даний метод визначає інфікування тільки на пізніх стадіях захворювання. Найсучаснішим і новітнім методом вважається метод вегетативного резонансного тестування. Для проведення досліджень на виявлення паразитів в організмі людини застосовуються спеціальні датчики, які забезпечують реєстрацію електромагнітних коливань.
3
Хворим з явними клінічними симптомами лямбліозу, але при негативних результатах копрологіческого дослідження фекалій, доцільно провести лабораторне дослідження аспіранта 12-палої кишки або аспіранта з верхнього відділу худої кішкі.Самим надійним і достовірним методом діагностики лямбліозу вважається дуоденальная біопсія, яка проводиться в стаціонарних умовах. Ферментосвязивающій іммуносорбентний аналіз і іммуноелектрофорез використовуються багатьма лабораторіями для виділення антигену лямблій в калі. Для цих цілей використовується антисироватка кролика проти лямблій. Чутливість іммуноелектрофореза становить 98%.
4
Гемосканування - це сучасний метод діагностики паразитів по краплі крові за допомогою темнопольного мікроскопа в реальному часі, картинка виводиться на монітор і дозволяє спостерігати і оцінити всі зміни, що відбуваються в крові. В процесі дослідження кров розповідає про наявність хвороботворних мікроорганізмів, бактерій, вірусів, грибків і глистной інвазії.