Як вирощувати розсаду для продажу.

З настанням весни незмінно починаються садово-городні роботи, однак багато садівників купують готову розсаду . Тому вирощування розсади на продаж - це перспективний і затребуваний справу, яка, до того ж, не вимагає великих вкладень.
Інструкція
1
Успішно вирощувати розсаду і отримувати за її продаж хороший прибуток можна лише за умови, що ви є достатньо досвідченим садівником і знаєте, як поводитися з насінням і самої розсадою. Адже враховувати потрібно багато чого - температурний режим, склад поживної суміші, полив і так далі.
2
Отже, вам необхідна земельна ділянка з теплицею, якісне насіння, а також добрива та хімікати для успішної боротьби з хворобами та шкідниками.
3
Продаж розсади - сезонний бізнес, однак можна домогтися деякої стабільності, якщо вирощувати різні культури, починаючи з самих холодостійких рослин (наприклад, капуста) і закінчуючи теплолюбними культурами.
4
Розсаду помідорів ви можете вирощувати, в принципі, і у себе в квартирі. У такому випадку, як тільки насіння дадуть сходи, пікірують розсаду в пластикові стаканчики або горщики. Пересаджування в горщики великих розмірів недоцільно, тому що в цьому випадку ефективна підсвічування розсади забезпечуватися не буде.
5
Аналогічним чином вирощують і розсаду перцю. Спочатку насіння висадіть в ящик для розсади, дотримуючись відстань між насінням в 1-2 см. Потім до появи сходів ящик накрийте склом. Це необхідно для захисту грунту від пересихання.
6
Пікіруючи розсаду , намагайтеся висаджувати в кожен стаканчик по дві рослини - вони так ростуть краще. Коли на розсаді перцю починають формуватися бутончики квітів, висадіть її в грунт. До цього моменту рослини досягнуть висоти 30 см.
7
Пам'ятайте - розсада перцю досить примхлива. Підгодовуйте її аміачною селітрою для здорового зростання. Перед висадкою розсади в грунт, за пару тижнів до цього, зробіть підгодівлю добривом, що містить у своєму складі фосфор, калій і азот. При дотриманні температурного режиму і правильної підгодівлі кожен паросток матиме близько 12-15 зелених листочків у віці 2-х місяців. Стебло буде щільним, висотою до 30 см.
8
Щоб бізнес процвітав, в міру можливості розширюйте свій асортимент культур, поповнюючи його новими та перспективними сортами. І звичайно, не забувайте про рекламу. Крім цього, подбайте про точках продажу вирощеної вами розсади. Найкраще розсада купується на ринках, а також у магазинах, в яких продають насіння. І не допускайте пересортиці товару - це одне з найбільш важливих умов успішного ведення бізнесу.
9
Наприклад, якщо ви помилково продали клієнту не солодкий перець, а гіркий, він не просто розчарується в вас і вашої продукції, але і може зробити вам антирекламу. Погодьтеся, антиреклама вам не потрібна. Якщо ж ваша розсада буде мати здоровий вигляд, добре приживатися і відповідати зазначеному сорту, відбою від покупців не буде.