Як зробити ремонт в кімнаті.

Житлова кімната, як правило, припускає наявність затишній обстановки. Якщо ваше око чіпляється за відірвані шпалери або патьоки на стелі, то прийшла пора робити ремонт. Косметичний ремонт в кімнаті під силу зробити навіть без спеціальної будівельної підготовки. Тільки потрібно мати велике бажання перетворити ваш простір.
Вам знадобиться
  • Набір різних за шириною шпателей, антисептик, грунтовка, валики, шпаклівка, відро, будівельний міксер, дрібна наждачний папір, самовирівнююча суміш для підлоги, п/е плівка, телескопічна штанга, шпалери, шпалерний клей, кисть, підлогове покриття, плінтуса , фарба для стелі, рулетка, малярний ніж.
Інструкція
1
Подумайте про заміну вікна. Для цього заздалегідь запросіть представників фірми, щоб вони зробили всі виміри, а до моменту установки вікна, звільніть кімнату від меблів. Затягніть готове вікно плівкою і прикрийте листом фанери, щоб не подряпати.
2
Очистіть стелю шпателем від старої фарби або крейди. Зніміть зі стін старі шпалери. Очистіть стіни від обсипається штукатурки. Уважно перевірте наявність цвілі. Якщо поверх штукатурки виступає цвіль, то її необхідно видалити, а уражене місце обробити спеціальним антисептиком. Обробити валиком з ґрунтовкою всю поверхню стелі і стін.
3
Вирівняти стелю і стіни. Розвести в відрі фінішну шпаклівку, згідно інструкції. Перемішати міксером, щоб маса була однорідною, без грудок. Широким шпателем нанести шпаклівку на стелю і стіни. Просушити. Всі нерівності прибрати за допомогою наждачного паперу. Коли стеля і стіни оштукатурені і вирівняні, всі поверхні знову обробити ґрунтовкою.
4
Якщо необхідно, то вирівняти підлогу. Залити його самовирівнювальною сумішшю. Після повної просушки статі, закрити його плівкою, щоб потім не отскребать нерівності і опуклі краплі з фарбою.
5
Пофарбувати стелю валиком. Краще використовувати телескопічну штангу. В такому випадку вам буде зручно працювати, стоячи на підлозі.
6
Точно виміряти висоту приміщення. При розрізуванні шпалер враховуйте висоту приміщення і додайте ще 10 см. Враховуйте малюнок шпалер, щоб збігався на окремих шматках. Розведіть шпалерний клей. Прочитайте інструкцію на ваших шпалерах з нанесення клею. Клей може наноситися на шпалери або на стіну. Поталу шпалери.
7
Прибрати плівку з підлоги і постелити підлогове покриття. Прикрутити плінтуса.
Зверніть увагу
Якщо вам не вдалося ідеально вирівняти стіни, то використання товстих фактурних шпалер допоможе замаскувати ці недоліки.
Корисна порада
Стіни в кімнаті можна покривати фарбою або фактурною штукатуркою.