Як змонтувати відеоролик.

Якщо ви бажаєте змонтувати власний відеоролик або навіть цілий фільм, зробити це можна за допомогою безлічі програм. Ось приклади такого ПЗ: Adobe After Effects, Pinnacle Studio. Однак їх ще потрібно скачувати. Між тим, в ОС Windows є стандартна програма для монтажу відеокліпів, а називається вона Windows Movie Maker. Якраз на прикладі цієї програми і буде розглянуто створення нескладного відеоролик а.
Інструкція
1
Відкрийте Windows Movie Maker. Ця програма гарантовано є на вашому ПК, незалежно від того, чи користуєтеся ви ОС Windows XP, Vista або Seven. Знайти її можна в меню «Пуск», в пункті "Всі програми".
2
Клацніть по кнопці «Імпорт мультимедіа», після чого вкажіть програмі файли, які ви хочете використовувати при створенні відеоролик а як матеріал до нього. Вибирати можна відеозапису, аудіозаписи, фотографії. Файли, які ви вказали, скопируются в робочу папку Windows Movie Maker "Імпортовані медіафайли».
3
Ви побачите в нижній частині розглянутої програми область монтажу, яка може відображатися в наступних режимах: «Розкадровка» і «Шкала часу». Кнопка-перемикач режимів розташована в нижньому лівому куточку вікна. Другий режим дає на порядок більше інформації відносно матеріалів монтажу: тривалість аудіо- і відеофрагментів, текст назв, накладених на кадри. Перший режим зручно використовувати для перенесення файлів в область монтажу. Крім того, він підходить для застосування переходів і ефектів.
4
Перенесіть в область монтажу в потрібному порядку необхідні файли. Виділяючи кожен з них, в режимі «Шкала часу» налаштуйте тривалість його відображення в відеоролик е.
5
Потім виберіть у випадаючому списку, що знаходиться вгорі вікна, пункт «Переходи». Перед вами відобразяться варіанти переходів, доступні для використання між будь-якими двома сусідніми фрагментами. Перетягуйте переходи в область монтажу, налаштовуючи їх у вашому майбутньому відеоролик е.
6
Аналогічним чином здійсните настройку ефектів для кожного файлу окремо.
7
Якщо це необхідно, вставте в відеоролик назву і титри. Для цього необхідно пройти за посиланням в лівій стороні екрану. Це посилання «Назви і титри».
8
Тепер залишилося лише зберегти готовий відеоролик , вибравши потрібний пункт меню під назвою «Публікація в обраному місці». Ролик можна зберегти як на комп'ютері, так і на DVD-диску. А можна відправити його по електронній пошті.