Як надувати довгі кулі. Як надути довгий кульку насосом.

Кулі для моделювання (в народі вони відомі як «ковбаски») дозволяють прикрасити дитяче свято яскравими кумедними фігурками і внести пожвавлення в розважальну програму. Серед дорослих і дітей можна організувати захоплюючий конкурс з виготовлення латексних тварин і букетів. Щоб не ускладнити собі завдання, надувати довгі кулі рекомендується за допомогою насоса. В крайньому випадку, спробуйте зробити це без спеціальних пристосувань.
Вам знадобиться
  • - набір довгих куль;
  • - насос;
  • - вода.
Інструкція
1
Купуйте комплект довгих куль і спеціальний насос для їх надування. Якщо в будинку підростають діти і ви любите робити оригінальні подарунки, то цей прилад виручить вас неодноразово. При певному навику ви зможете надувати з його допомогою і круглі кулі, і більш хитромудрі гумові фігури. Втім, можна скористатися також велосипедним насосом і ніпельним ковпачком для надування м'ячів.
2
Схопите довгий кулю за верхівку і горловину, після чого кілька разів гарненько розтягніть його в довжину. Потім обережно розімніть виріб в руках, намагаючись не пошкодити тонку поверхню.
3
Надувайте куля не надто швидко. Чим він довше і товщі, тим більш частими можуть бути руху поршня. Зверніть увагу: для подальшого моделювання гумових фігур необхідно залишити невеликий ненадуті «хвостик» (10-15 сантиметрів в довжину). Тоді при скручуванні вироби залишиться вільний простір для повітря, і кулька не лопне.
4
Спробуйте надути довгий куля без насоса. Для цього вам знадобиться набагато більше зусиль. Можна попередньо наповнити «ковбаску» водою з-під водопровідного крана, потім випустити рідину - латекс стане м'якше і податливі. Після цього злегка надійти кулю і сдуйте, потім розтягніть і розімніть латекс.
5
Відрахуйте від горловини вироби близько п'яти сантиметрів і затисніть іншу частину (починаючи з верхівки), щоб повітря надходило тільки у вільний простір. Надувайте кулька, поступово перехоплюючи і затискаючи його короткі відрізки. При цьому слід обережно розтягувати виріб рухом від себе.
6
Випустіть невелика кількість повітря з надутого кулі - тоді ви з легкістю зав'яжете горловину в міцний вузлик, і майбутнє святкове прикрашання не лопне.
Зверніть увагу
Завжди починайте формувати фігуру з латексного кулі з горлечка. При роботі повітря буде рухатися в бік ненадуті «хвостика». Не забувайте про те, що скручувати виріб необхідно в одну і ту ж сторону, інакше всі ваші вигадливі скрутки розійдуться!