Як відкрити англійський замок. свертишем для англійських замків.

Бувають ситуації, коли ви забули ключі будинку, зачинилися двері, залишивши вас на сходовому майданчику без ключів або замок заклинило. І здається, що з подібної ситуації є лише два виходи - почекати родичів або викликати рятувальників, щоб ті зламали або ж, у крайньому випадку, вибили замок , дозволивши вам зайти в квартиру. Однак є й третій спосіб. Він полягає в розтині замку самостійно. Припустимо, на ваших дверей встановлений циліндровий (англійська) замок .
Інструкція
1
Такі замки мають невисокою стійкістю до грубого механічного впливу. Циліндр замка досить просто вибити, витягнути або висвердлити. Хоча англійські замки з часом зазнали змін, що перешкоджають висвердлюванню або вибиванню циліндра - виробники почали оснащувати їх броньованими накладками, міцними штифтами і кульками із загартованої сталі. Так що якщо у вас в двері знаходиться досить старий замок , висвердлите його або вибийте, попросивши у сусідів потрібні інструменти. Заодно і замок замініть більш надійним.
2
Однак це ще не все. Можна також скористатися для розтину циліндрового замка свертишем. Це, по суті, деталь, що нагадує по виду заготовку ключа, на якій кріпиться спеціальна рукоятка-важіль. Заготівлю грубо забивають в циліндр, після чого провертають за допомогою важеля разом з усім механізмом.
3
Варто обмовитися, що і цей спосіб далеко не завжди допомагає. Якщо ваша модель замку відносно нова, хвостовик в ній може бути виготовлений з якогось крихкого матеріалу. До речі, хвостовик - це деталь англійського замка, яка кріпиться на циліндрі і призводить виконавчий механізм замка в дію. В такому випадку механізм при використанні оригінального ключа спрацьовує плавно, а також зі строго певним зусиллям, в той час як після застосування свертишем хвостовик ламається, що перешкоджає подальшому злому. Тому при такому розкладі замок ви самі не відкриєте. Однак якщо такий замок знадобилося розкривати не вам, а злодієві-квартирному злодієві, вважайте, що вам пощастило - звичайно, доведеться викликати рятувальників, щоб ті розкрили двері, після чого замінити замок , але ваше дорогоцінне майно залишиться в цілості.
4
Є ще принцип «бампінга», що полягає у вставці в замкове отвір «бамп-ключа» і нанесенні по ньому несильних ударів з одночасним прикладанням зусилля на відкривання. При цьому є вірогідність вибудовування в лінію підскакує від ударів штифтів, що призведе до відкривання замка. До речі, останнім часом в інтернеті з'явилося багато сайтів, що оповідають про техніку «бампінга». Крім того, в деяких інтернет-магазинах торгують інструментами для бампінга, які по ідеї призначені для співробітників компаній, які спеціалізуються на аварійному зломі замків.
5
Знову ж, бампінг спрацьовує в основному на достатньо простих циліндрових замках, з пружними штифтами, розташованими в один ряд. Та й трапляється це не особливо часто, навіть у випадку з одним і тим же замком. Якщо штифти циліндра будуть не пружними або розташованими не в один, а в кілька рядів, застосування даного способу бажаного ефекту не зробить.
6
Якщо жоден з перерахованих способів вам не допоміг, не впадайте у відчай і не намагайтеся розкрити замок за допомогою «кіношних» способів типу обливання замка кислотою або заморожування рідким азотом. Ці екзотичні способи виглядають красиво лише на кіноекрані, а в реальності все зовсім не так. Краще довіртеся фахівцям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uWI_Tv6C_so
Зверніть увагу
Давайте коротко розглянемо основні типи дверних замків, яким довірливі і економні співгромадяни віддають свої купівельні переваги. Механічні дверні замки. Дверний замок номер один радянської епохи - так званий "англійський" дверний замок.
Корисна порада
Дверні замки для дерев'яних дверей різняться за способом замикання дверного полотна на: сантехнічний замок, замок з міжкімнатним ключем, або замок з євроциліндрами в комплекті з англійськими або перфорованими ключами. Якщо немає необхідності в додатковій функції замикання дверей, встановлюється замок клямка і двері відкриваються-закривається при натисканні на дверну ручку.