Як побудувати теплий гараж. Як зробити гараж теплим.

Вас цікавить будівництво гаража своїми руками? Ви можете побудувати теплий гараж, використовуючи дешеві матеріали і в точності дотримуючись рекомендацій фахівців, слідуючи покрокової інструкції.
Інструкція
1
Ви хочете побудувати теплий гараж самостійно, не вдаючись до допомоги ремонтно-будівельних компаній? Для цього вам буде потрібно швелер або металевий куточок, брус, скляні пляшки та інші будівельні відходи. Почніть будівництво гаража , чітко дотримуючись рекомендацій.
2
По-перше, залийте фундамент, попередньо викопавши яму для підвалу. Щоб зменшити витрату, замініть дорогий щебінь будівельними відходами або уламками червоної цегли. Засипавши такі відходи в заздалегідь створену опалубку, залийте їх бетонним розчином. По-друге, зведіть каркас для гаража з швелера або бруса, для цих цілей підійде і металевий куточок.
3
Далі зробіть опалубку вже для стін гаража , використовуючи звичайний шифер, просто прикріпіть його до раніше створеного каркасу. Пам'ятайте, що заливка стін здійснюється поетапно, щоб розчин, що скріплює будівельні відходи, встиг добре застигнути і прийняти необхідну форму. При заливанні стін скляні пляшки будуть незамінні, але їх потрібно досить багато. Якщо ви хочете, в кінцевому рахунку, отримати теплий гараж, то порожні пляшки використовуються для створення повітряного прошарку в споруджуваних стінах.
4
Скляні пляшки акуратно викладайте прямо на фундамент, всередині опалубки, залишаючи між ними невелика відстань. Для їх скріплення краще використовуйте не бетон, а звичайний розчин з глини - стіни в цьому випадку самі по собі вийдуть досить теплими. Пам'ятайте, що глина розлучається тільки теплою водою, а консистенція розчину по густоті повинна нагадувати сметану. Коли глина затвердіє, викладайте наступний ряд пляшок і повторюйте процес до тих пір, поки стіни вашого майбутнього гаража досягнуть потрібної висоти.
5
Пам'ятайте, що шифер, використовуваний в якості опалубки для стін, ні в якому разі не можна знімати до закінчення будівельних робіт. Просто по мене збільшення висоти стіни використовуйте новий шифер, піднімаю саму опалубку. Лише коли роботи по зведенню стін добігають кінця, зніміть опалубку і переходите до створення перекриття. Дах можна зробити скатної з листового заліза або шиферу.
6
Потім просто оштукатурьте зовні і всередині вже готовий теплий гараж, використовуючи металеву сітку середнього розміру. В цьому випадку штукатурка буде відмінно триматися, чи не відторгаючись від вибудуваних з глини стін. Будуючи гараж для авто власними руками, ви економите, при цьому будова виходить дуже теплим і надійним.
Якщо вам необхідно побудувати гараж на своїй ділянці, необов'язково створювати складна інженерна споруда, яка буде в змозі пережити не тільки ваш автомобіль, але і ваших онуків. Можна обійтися досить простими засобами і побудувати недорогий гараж.
Вам знадобиться
 • - цемент;
 • - пісок;
 • - вода;
 • - арматура;
 • - щебінь;
 • - бетонні плити;
 • - цеглини;
 • - шлакоблоки;
 • - керамзітбетонние;
 • - дошки;
 • - шифер;
 • - оцинкований лист;
 • - інструменти.
Інструкція
1
Розчистити місце під гараж, приблизно 6х4 метри. В якості фундаменту використовуйте готові бетонні плити або залийте монолітний підлогу. Для цього зробіть опалубку, засипте щебенем і прокладете арматурної гратами. В бетономішалці розведіть цементно-піщану суміш і вилийте всередину опалубки до середини. Після висихання прокладете підлогу арматурою, розведіть і залийте остаточний шар, ретельно розрівняйте.
2
Якщо немає можливості зробити бетонну підлогу, просто насипте на підлогу шар піску і щебеню, утрамбуйте. На такій підлозі автомобіль також буде себе прекрасно почувати, а зробити бетонну стяжку можна буде в будь-який момент.
3
Щоб зробити опорні стовпи, виройте ями на глибину промерзання грунту і залийте не кілька сантиметрів цементно-піщаною сумішшю. Коли суміш застигне, встановіть стовп і, зафіксувавши його в строго вертикальному положенні, залийте новою порцією суміші.
4
Підніміть стіни гаража, з шлакоблоків, керамзітбетонние, цегли або іншого матеріалу. Можна також зробити стіни зі звичайної вагонки або дошки, або обшити гараж металевими листами - все залежить від ваших вимог до морозостійкості, пожежобезпеки, взломоустойчивости і т.д.
5
Коли стіни гаража будуть готові, побудуйте кроквяну систему, зробіть обрешітку і покрийте дах будь-яким покрівельним матеріалом, наприклад, шифером, руберойдом, оцинкованим листом і т.д. Врахуйте, якщо поруч стоїть будинок, покритий дорогою черепицею, гараж з оцинкованої дахом може зіпсувати все враження від вашої ділянки.
6
Щоб побудувати гараж недорого, зробіть ворота самостійно. Виміряйте ширину і висоту воріт, з бруса зберіть каркас воріт. Потім обшийте ворота дошкою товщиною 40 мм, зверху додатково обейте оцинкованим листом. Дверну коробку зробіть з металевого куточка, потім закріпіть ворота на петлі.