Як шліфувати стіни.

Шліфування стін є, як правило, одним з етапів вирівнюючи поверхні перед подальшим забарвленням. Без цього етапу при забарвленні можуть виникнути різні нерівності і тріщини. Додати стінам необхідну гладкість за допомогою шліфовки цілком можливо своїми руками.
Вам знадобиться
  • - шліфувальна машина;
  • - розчинник;
  • - скребок;
  • - шпатель;
  • - суміш для шпаклівки.
Інструкція
1
Виберіть шліфувальну машінуШліфовальная машина - це пристрій для обробки різних поверхонь абразивним інструментом. У кожного типу таких машин своя система шліфовки і певні завдання. При оздоблювальних роботах, як правило, використовують стрічкові шліфувальні машини. За принципом своєї роботи вони схожі з рубанком, але основним робочим елементом в них є не ніж, а шліфувальна стрічка. Для обробки невеликих поверхонь, а також крайок і кутів рекомендується використовувати варіошліфователі. Завдяки особливостям їх конструкції, стає можливою шліфовка стін навіть в самих важкодоступних місцях.
2
Видаліть зі стін стару краскуЗрітельно розділіть стіну на невеликі квадрати. Покрийте перший квадрат товстим шаром розчинника. Зачекайте необхідний час, вказане в інструкції. Зніміть размягченную фарбу за допомогою скребка або шпателя.
3
Нанесіть шар стартовою шпаклевкіУделіте особливу увагу приділіть глибоким западинам - їх краще шпаклювати в декілька заходів. Нанесіть перший товстий шар шпаклівки таким чином, щоб глибина ямки зменшилася до 3 мм. Дайте шпаклівці просохнути. Нанесіть другий шар і ретельно розрівняйте. Невеликі поглиблення можна закласти за допомогою клею ПВА і будівельного бинта або самоклеящейся стекловолоконной стрічки.
4
Дочекайтеся висихання шпаклівки і ретельно відшліфуйте стіни за допомогою шліфувальної машинки. Слід пам'ятати, що ця робота досить складна і шкідлива для здоров'я, т.к. в процесі шліфування утворюється густа пил, що потрапляє в очі і носоглотку. Тому при шліфовці стін рекомендується користуватися спеціальними будівельними респіраторами та захисними окулярами.
5
Нанесіть на стіни фінішну шпаклівку і дайте їй просохнути протягом як мінімум 12 годин.
6
Ще раз ретельно відшліфуйте стіни . Ваші стіни готові до фарбування.