Як відобразити вкладку.

Відображення вкладки "Розробник" або запуск в режимі розробника можуть знадобитися при необхідності виконання завдання під час розробки рішень Office в середовищі Visual Studio, написання макросу, запуску макросу або створення додатків з програмами Microsoft Office.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Office.
Інструкція
1
Викличте службове меню програми натисканням на кнопку Microsoft Office і перейдіть в пункт «Параметри Excel», «Параметри PowerPoint» або «Параметри Word» для відображення вкладки "Розробник" в додатках Microsoft Word, Microsoft Excel і Microsoft PowerPoint 2007.
2
Виберіть розділ «Популярне» і застосуєте прапорець на полі «Показувати вкладку " Розробник "на стрічці» (для Microsoft Word, Microsoft Excel і Microsoft PowerPoint 2007). Слід мати на увазі, що стрічка входить в Інтерфейс користувача Microsoft Office Fluent.
3
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
4
Виберіть пункт "Параметри" в меню «Сервис» верхній панелі програми і перейдіть на вкладку «Інше» lz відображення вкладки "Розробник" (для Microsoft Outlook 2007).
5
Натисніть кнопку «Додаткові параметри» і застосуєте прапорець на полі «Показувати вкладку " Розробник "на стрічці» (для Microsoft Outlook 2007).
6
Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору.
7
Виберіть пункт "Параметри" в меню «Сервис» верхній панелі програми і перейдіть на вкладку «Додатково» для запуску в режимі розробника (для Microsoft Visio).
8
Застосуйте прапорець на полі «Запуск в режимі розробника» в групі «Додаткові параметри» (для Microsoft Visio).
9
Натисніть кнопку OK для виконання обраної команди.
10
Запустіть обрану програму для відображення вкладки "Розробник" для додатків Microsoft Office 2010 і відкрийте пункт «Файл» у верхній панелі інструментів.
11
Перейдіть в "Параметри" і натисніть "Налаштування стрічки» в панелі «Категорії» (для Microsoft Office 2010).
12
Виберіть «Розробник» у списку основних вкладок і натисніть кнопку OK для застосування обраних змін (для Microsoft Office 2010).