Як почистити ксерокс.

Самостійно почистити ксерокс - досить важке завдання, а тому, якщо ви не впевнені, що зможете розібрати і зібрати апарат самостійно - краще віднести його до майстерні. При самостійному чищенні бажано мати під рукою мануал до пристрою.
Вам знадобиться
  • -ізопропіловий спирт;
  • -ватние палички;
  • -ксерокс;
  • -ацетон;
  • -тряпка.
Інструкція
1
Попередньо переконайтеся, що справа саме в ксерокс е, а не картриджах. Спробуйте зробити заміну картриджа, якщо після цього якість друку відновилося - нічого чіпати не треба. Пам'ятайте, що техніка постійно потребує профілактичних процедурах, а це означає, що раз на місяць потрібно знімати дах пристрою і направляти всередину приладу струмінь пресованого повітря. Спеціальні пилососи для техніки є в будь-якому комп'ютерному магазині.
2
Якщо ви все ж вирішили чистити нутрощі ксерокс а, то оптика чиститься наступним чином: розбирається принтер, потім виймається і розбирається блок лазера. Проводити дії слід строго по інструкції в мануалі. Бажано записати порядок, в якому ви розбирали деталі, щоб потім ви змогли повернути все до первісного стану. Візьміть ватяні палички і умочіть їх головку в ізопропіловий спирт. Обережно пройдіться паличкою по дзеркалах і полігон-мотору. Зберіть всі деталі.
3
Іноді проблема може бути у валі переносу. Він являє собою чорну круглу деталь всередині апарату. При його забрудненні зазвичай не друкують частину листа. Ретельно очистіть деталь сухою ганчіркою, поки не видалите наліт. Якщо тонера налипнуло дуже багато, можна спробувати очистити його ацетоном. Для цього акуратно нанесіть невелику кількість ацетону на ганчірку з безворсовой поверхнею і пройдіться нею по валу. Іноді рекомендується очищати коротон (вал) в нагрітому стані. У такому випадку машині дають попрацювати, потім складеним аркушем паперу або гостро заточеним ластиком проходяться по його поверхні. При чищенні вала звертайте увагу на те, щоб не подряпати його тефлонову поверхню. Тримайте ластик або аркуш паперу обережно, не торкаючись до пристрою, щоб не обпектися.