Як відправити факс до Німеччини.

Факс - засіб зв'язку, яке міцно увійшло в наше життя. Факс здатний передати не тільки текст, а й картинку або різні схеми. Ще він зручний тим, що передача даних відбувається майже миттєво. У межах однієї країни відправити щось нескладно і зрозуміло, а от як відправити факс, наприклад, в Німеччину?
Інструкція
1
Надішліть факс через інтернет. Цей спосіб в сучасному світі найбільш простий і надійний. Висока якість передачі забезпечується тим, що повідомлення до сервера, в більшості випадків розміщеного на Заході, йде як електронного листа без втрати інформації. Потім досилання йде вже по закордонних лініях зв'язку, які відповідають найвищим стандартам якості.
2
Зареєструйтеся на одному з сайтів, що надають послуги з відправлення факсу через інтернет. Для реєстрації іноді достатньо відправки порожнього листа на електронну адресу сайту, що займається відправкою факсів. Для того щоб відправити факс в Німеччину, при реєстрації отримаєте особистий номер інтернет-факсу.
3
Відкрийте свій рахунок. Рахунок знадобиться для відправки потрібної кількості факсів. Виберіть абонемент з важливими вас обсягами - від кількох факсів на місяць до декількох тисяч факсів в день. Відповідно до вибраного абонементом поповните свій рахунок.
4
Створіть факс-повідомлення. Постарайтеся, щоб в Word-овськом документі було мінімум зображень. Картинки відправте в будь-якому з доступних форматів, наприклад, JPEG, GIF, BMP і PNG. Пам'ятайте, що чим «легше» картинка, тим швидше вона відправиться.
5
Надішліть факс-повідомлення як просте електронного листа. У Правилах Міжнародного набору перевірте код Німеччини. Тепер наберіть: «+» - міжнародний знак префікса, код Німеччині - «49» і безпосередньо номер факсу. Наприклад: +49 91 12345678. На деяких сайтах є випадають коди країн - тоді символ «+" не набирайте.
6
Перевірте свою електронку. На вашу електронну пошту прийде повідомлення про те, що факс відправлений. Якщо ж факс не відправив, то прийде звіт із зазначенням причини невдалої спроби.
7
Надішліть факс в Німеччину відразу декільком одержувачам. Для цього просто виберіть їх зі своєї адресної книги.