Як навчитися фокусу левітації.

Фокус з левітацією безумовно є найбільш видовищним трюком в світі ілюзій. Люди завжди чекають дива і готові вірити в те, що підвладне все, навіть піднятися над землею. Отже, в чому ж секрет даного фокусу?
Інструкція
1
Секрет фокусу з левітацією полягає в тому, що є оптичний обман зору, який випробують глядачі, що знаходяться в кілька заходи від вас і спостерігають за всім процесом під кутом в 45 градусів. Ви одягаєте широкі штани і піднімаєтеся на носок таким чином, щоб поли штанів закрили ступню повністю. При цьому другу ногу піднімайте так, щоб вона закривала іншу від глядачів.
2
Перед тим як показувати фокус глядачам, неодноразово відрепетируйте його перед дзеркалом. Найкраще буде знімати все на камеру, щоб потім подивитися з боку на можливі помилки і довести номер до бездоганного стану.
3
При демонстрації даного фокусу також звертайте увагу на наступні тонкощі: Не робіть даний трюк першим номером програми дайте публіці розігрітися і перейнятися духом магії та чаклунства.
4
Чи не попереджайте глядачів про фокусах, заснований на оптичному обмані, особливо левітація, все має відбуватися саме собою, без жодного попередження. Просто оголосіть про те, що хотіли б спробувати дещо зробити, правда не зовсім впевнені, що вийде. Потім відходите назад на необхідну відстань, поверніть особа в положення 10:30 (як на циферблаті годинника) і починайте не поспішаючи підніматися вгору, ваші руки в цей час опускаються вниз.
5
Оптимальна кількість глядачів для даного фокусу - 2-3 людини. Також врахуйте, що не рекомендується показувати фокус більше 4 секунд.Ви повинні знаходиться від публіки на відстані 2-3 метрів, ногу, яка знаходиться в повітрі, тримайте паралельно підлозі.
6
А ще можна спробувати більш простий і нехитрий варіант. Просто візьміть помічника і розташуйте його в поглибленні на сцені. Встаньте йому на спину, а ззаду себе розкиньте тканину, яка буде закривати вашого асистента від очей публіки. В сам момент левітації помічник повинен повільно підводитися, піднімаючи вас з собою. Не затягуйте даний фокус, щоб глядачі не встигли зрозуміти, як саме відбувалася «левітація».
Зверніть увагу
В індійських Ведах, що в буквальному перекладі з санскриту означає «знання», міститься навіть практичне керівництво по левітації, своєрідне ноу-хау, яке описує, як привести себе в такий стан, щоб відірватися від землі.
Корисна порада
За навик левітації відповідає муладхара чакра після активації кундаліні є можливість навчитися літати за власним бажанням. Є інший спосіб в стані сноубалізма відірватися від землі і літати тільки якщо відкриєш очі тоді впадеш це делаетсять як і при астральної проекції тільки замість відділення від тіла представляти як ваше тіло перетворилося в перо і ви починаєте злітати в повітря.