Як плести сирень з бісеру. Як плести квіти з бісерасірень.

Штучні матеріали цілком можуть повторити природні форми природи. За допомогою дроту і бісеру ви можете зробити гроно бузку, яка буде добре виглядати і як брошки, і як шпилька для волосся.
Вам знадобиться
  • - Бісер;
  • - стеклярус;
  • - дріт;
  • - шпилька.
Інструкція
1
Підберіть бісер відповідного кольору. Вам знадобиться рубаний матеріал світло-бузкового, білого (прозорого, перламутрового) і темного-фіолетового кольору. Для стебла підберіть зелений стеклярус, а для листя - бісер такого ж кольору. Для серцевини бузку знадобляться жовті намистини, які трохи перевищують за розміром бісер.
2
Візьміть тонкий дріт довжиною 20 см. Її товщина бути такою, щоб можна було пропустити дріт в намистину 2-3 рази. Нанизайте на дріт дві бісеринки білого кольору. Потім у дві такі ж пропустіть обидва кінці дроту назустріч один до одного. Після цього таким же способом нанижіть три намистини - білу в центрі і по одній бузкової по краях. Зробіть ще два ряди, що складаються з трьох бузкових бісеринок і два - з двох таких бусинок (у кожному ряду). Кінці дроту закріпіть і обріжте зайву довжину.
3
Зробіть чотири пелюстки такої форми. Протягніть в нижній ряд (з білого бісеру ) кожного з них дріт і закріпіть її на намистині жовтого кольору. Зберіть навколо жовтої сердцевинки 4 пелюстки бузку. За такою ж схемою зробіть стільки квітів, скільки вам необхідно.
4
Щоб зобразити нераспустившиеся бутони, набирайте кожна пелюстка з темно-фіолетового бісеру , по дві бусинки в кожному з трьох рядів. Скріплюючи їх навколо центральної намистини, підійміть пелюстки догори.
5
Нанизайте на дріт зелений стеклярус, створюючи гілку для бузку. До неї прикріпіть всі квітки. Листок набирайте по описаній вище техніці. Починайте з 5 бісерин в двох нижніх рядах, потім зробіть ще три з 6 намистин, знову два по 5 і після цього зменшуйте по 2-3 бісеринки в кожному ряду, поки не доберетеся до вершини листа, що складається з однієї бісеринки.
6
Дротом прикріпіть листя до гілки бузку. На виворітну сторону відрізками дроту примотати шпильку, щоб зробити з букета брошка. Розташовуйте шпильку в місці найбільшого скупчення квіток, щоб її не було видно зовні. Також для маскування шпильку можна змастити клеєм і обмотати ниткою, що збігається за кольором з листям бузку.