Як зібрати відеокамеру.

Багато фотолюбителі не мають можливості обзавестися професійною відеокамерою і тому роблять знімки за допомогою мобільного телефону. І хоча найчастіше такі знімки пригнічують своєю якістю, є спосіб, як з телефону створити повноцінну відеокамеру .
Вам знадобиться
  • - термокожух «К 15-5-70-12»;
  • - безкорпусная модульна камера.
Інструкція
1
Зніміть козирок з кожуха і відкрутите корпус. Закріпіть камеру за тубус об'єктива в обоймі кожуха, використовуючи два стопорних гвинта. Зробіть регулювання поздовжнього розташування камери так, щоб об'єктив виявився найближче до скла. Слідкуйте, щоб обойма не видалася нагрівача.
2
Підключіть камеру за допомогою клемних з'єднань згідно з маркуванням. Через гермовводи пропустіть зовнішні дроти і підключіть їх. Продовжуйте стежити за маркуванням.
3
Покладіть в кожух пакет із силікагелем, а потім зніміть з нього поліетиленову упаковку. Це потрібно для того, щоб виключити можливість запотівання скла. Не докладаючи зайвих зусиль, закрутіть корпус. Перевірте прилягання ущільнювального кільця між задньою кришкою і корпусом. Прилягання повинно бути щільним.
4
Одягніть козирок на корпус. Підключіть відеокамеру до блоку живлення і до монітора. Перевірте чіткість і якість зображення. Якщо все гаразд, відеокамера готова до установки на вулиці.
5
Послідовність дій збірки відеокамери не є обов'язковою і може змінюватися в залежності від поставлених вами цілей. Її можна легко і непомітно встановити в офісі, торговому залі, в автомобілі, біля входу в приміщення. Чіткість зображення набагато перевищує зображення, зроблене мобільним телефоном.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що при використанні ширококутних об'єктивів кути зображення можуть різатися. Тому простежте, щоб обойма не торкалася нагрівача.
Корисна порада
Для забезпечення герметичності корпусу слід використовувати кабелі круглого перерізу діаметром від 5 до 8 мм. Якщо для підключення використовується тільки один провід, то гермоввод заглушите гумовою втулкою, що входить в комплект кожуха. Збірку кожуха проводите в сухому, прохолодному приміщенні.