Як відзначити перший рік дитини.

Вашому малюку скоро виповниться рік . Це велика подія для всієї родини, адже за ці дванадцять місяців стільки всього сталося. Хоч малюк ще малий для гучних заходів, але урочистий настрій, безумовно, передасться і йому. Як же відсвяткувати перший рік малюка, щоб запам'яталося на довгі рік и.
Вам знадобиться
  • - Плакат іменинника;
  • - Папір;
  • - Дитяче харчування;
  • - Соски;
  • - Фото із зображенням дітей ;
  • - Безалкогольне шампанське.
Інструкція
1
Поки дитина не втомився і на ньому модна і чистий одяг, зробіть знімок на пам'ять. Пізніше малюк може не захотіти вбиратися і позувати. Також заміряйте ріст і вага за допомогою красивої настінної стрічки. Момент заміру сфотографуйте.
2
Підготуйте плакат іменинника, куди гості зможуть вписувати свої привітання. Для цього покладіть малюка на ватман і обрисуйте контур його тіла. Зверху підпишіть плакат іменем дитини і вкажіть його вік.
3
На перший день народження запропонуйте всім присутнім пограти в конкурси. Це зробить урочистий день ще більш веселим і незабутнім.
4
Для конкурсу «На кого схожий» візьміть папір і намалюйте на ній свого сина чи доньку. Попросіть гостей висловити свою думку про те на кого схожа та чи інша частина тіла малюка. Результати запишіть, а в кінці конкурсу оголосіть. Буває вельми забавно.
5
Для конкурсу «Інстинкт матері» приготуйте безліч фотографій із зображенням малят, серед яких повинен бути і винуватець торжества. Покладіть перед гостями стопку цих фотографій і попросіть відшукати фотографії з іменинником.
6
Придбайте декілька баночок різного дитячого харчування. Етикетки заклейте папером і надайте кожній банці свій порядковий номер. Запропонуйте гостям покуштувати вміст кожної баночки і визначити, що входить до складу пюре. Варіанти запишіть. Коли буде записано думку останнього учасника, зніміть з етикеток папір. Переможцем конкурсу стане той, хто правильно вгадає вміст баночок.
7
Для наступного конкурсу вам знадобляться соски пустушки. Оголосіть, що всі колись були дітьми і дуже шкода, що багато дитячі забави залишилися в минулому. Двом учасникам роздайте по соску і попросіть плюнути. Виграє той, у кого далі відлетить пустушка.
8
Одягніть на пляшку з безалкогольним шампанським соску з великим отвором. Роздайте по пляшці двом учасникам. Хто швидше вип'є шампанське, той і виграв.