Як оформити фото дитини.

У вас багато дитячих фотографій , які хочеться поставити у вітальні, щоб друзі, які приходять до вас в будинок, милувалися вашим малюком. В магазинах сьогодні можна підібрати досить цікаві рамки для таких фото. Але, якщо вам хочеться чогось зовсім оригінального, зробіть рамку своїми руками.
Вам знадобиться
  • -картон,
  • -клей ПВА,
  • -Декоративне лак,
  • -ножиці,
  • -гречневая крупа,
  • -ракушка,
  • -бечевка,
  • -нітка
Інструкція
1
Для такої рамки, підійде який завгодно матеріал. Це може бути суха квасоля, горох, кісточки різних ягід і фруктів, гречана крупа. Для морської теми ідеально підійдуть різні дрібні черепашки і галька, яку ви привезли з відпочинку. Можна також використовувати засушені листя, гілочки дерев, шишки і горішки. Оригінально виглядатимуть рамки з дрібних і великих бусинок, різних скляних камінчиків, які продаються в сувенірних відділах. Вибір матеріалу залежить тільки від вашої фантазії.
2
Для початку виберете фотографію, яку хочете завести в рамку. Виходячи з теми знімка (малюк знятий на фоні зимової ялинки або на пляжі під палючим сонцем), залежатиме вибір оздоблювального матеріалу.
3
Визначте розміри рамки. Вона повинна бути на 2-3 см більше з кожного боку, ніж вбрання фото. Накресліть прямокутник. Виріжте дві аналогічних заготовки з картону. Помістіть фото по центру картону і обведіть його олівцем. Після цього відміряйте з запасом, додавши у внутрішню сторону по 1 см або трохи менше. Запас потрібен для того, щоб фотографія не випадала з рамки. Виріжте ту половинку, яка буде лицьовою частиною.
4
Тепер переходите до самого творчого процесу. Вирізану заготовку передньої частини рамки намажте клеєм. Візьміть, скажімо, насіння гречаної крупи. Акуратно посипте гречку на свеженамазанний клей. Дивіться, щоб не було порожніх місць, злегка притисніть крупу рукою.
5
Після того, як вона добре приклеїться, в одному з кутів приклейте невелику черепашку. Для протилежного кута сплетіть з тоненькою мотузки подобу каната. Закрутіть його спиралевидно, закріпіть кінці. Приклейте на рамку. Коли все добре висохне, покрийте рамку з аплікацією декоративним шаром лаку.
6
Лицьову частину і оборотну сторону рамки прикладіть щільно один до одного, попередньо змастивши клеєм зовнішні сторони картону оборотної сторони на ширину по 0.5 см (не наклеюйте до кінця один до одного, інакше потім неможливо буде вставити фотографію).
7
На звороті приробити петельку з нитки, якщо плануєте повісити рамку на стіну. Або зробіть ніжку-подставочку з картону, якщо мають намір поставити фото на стіл. У готову рамку вставте фотографію.